Laukiam laukiam…

Atsimenu vaikystę… Kaip laukdavom Kūčių vakaro ir Kalėdų ryto. Kaip prasimanydavom su broliu visokios veiklos, kad laikas greičiau eitų.
Ką Salomėja veikia per šias šventines dieneles. Kad tas laikas greičiau praeitų. Nes jau ir dovanų noriu.
Visas kalnas po egle pūpso. Ir susėsti su šeima bus visai smagu. Ir galų gale jau ir darbo pasiilgau. Va šitas tai man jau sunkiai suvokiama.
Kokios veiklos man padeda stumti laiką, kuris laukint toks reliatyviai ilgas atrodo?
Perskaičiau > 400psl. knygą :

Knyga man patiko. Tik labai jau tolimas tas Irano moterų gyvenimas. Knygą perskaičiau per penkias valandas, kurių metu ir valgiau ir arbatą geriau… Taigi dar greičiau. O taip taupiau. Maniau nors iki Kalėdų užteks.
Ką dar veikiu? Žaidžiu. Tie kas mane pažįsta nustebs. Nes nesu žaidėja. Neįdomu. Bet šitą:

Šitą žaist galiu valandų valandas, kol atsibosta ir po to metus matyt net nesinori.
O dar. Pasigirsiu, kad turiu naują žaisliuką. Tai 11 mano telefonas.  Žaislo nagrinėjimas skersai ir išilgai irgi atima šiek tiek laiko. Ai, vos nepamiršau pasakyt koks jis:). Va toks:

Chaotiškas mano šis įrašas. Bet kai galima bent per atostogas leisti sau negalvot.

5 thoughts on “Laukiam laukiam…”

  1. Grazutis telefonas 🙂 pas mane panasus, tik paprastesnis ir pigesnis :)o ziaidmukas tai idomus, gal nuoroda duotum ar cia instaliuot reik? 🙂

  2. labux. Reik istaliuot. 🙂 nezinau is kur Turiu. ‘dynomite’ vadinasi. O telefonas man ne milijona kainavo. t2 sutartis baigesi.

  3. Damn, instaliuot darbe negaliu nieko 🙂 reiskias teks toliau miegot ir laukt darabo pabaigos. Mano t2 sutartis pasibaige, tai pabegau i bite ir labai dziaugiuos, nors ir t2 prasiteses sutarti, galejau zymiai geresni rageli pasiimt. 🙂

  4. aš jau 7 metus esu ištikima t2. dar tais laikais kai į gimtą miestą atvažiavus tel. į stalčių galėdavau dėt. patinka man mažos sąskaitos. o ir jau 6 metai kaip nebuvo bėdų su prisiskambinimu ir pan.

  5. na as i bite perejau delto, jog pas mane namie rysio nebudavo visai, budavo problematiska susikalbet. O visa kita, tai buvo labai gerai.
    beja, su sventem :)judu as jau po truputi namo irgi svest 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *