Atėjo ir atnešė :)

Taigi, štai jau vakaras ir jau greitai baigsis Kalėdos. Jau sulaukiau lygiai penkių klausimų, ką gi gavau dovanų. Iš pradžių maniau, o koks kieno reikalas? Bet negi gaila… Tikrai galiu pasidalinti, pasimaivyt ir kitaip pasidžiaugti. Juolab, kad turiu kuo pasigirti.
Dovana, kurią perdavė brangiausiojo Kalėdų senis tikrai išskirtinė. Visų pirma savo dydžiu. Pamačius supakuotą pagalvojau wtf? Daugiau nei metro ilgio… Vidutinio svorio… Išvyniojus radau… pauzė… įtampa… molbertas! Pasirodo visi labai nori, kad pieščiau, o aš spyriojuosi, prisigalvoju visokių priežasčių. Nėra kur, Nėra ant ko, Nėra kuo. Štai ir pradejo visi tokias dovanas dovanot. Niekaip jau neišsisuksiu, ane?
Kad nesušalčiau, mamos Kalėdų senelis atnešė prikolną kepurės ir šaliko komplektą. Jei pamatysit ryškiai raudono palto ir žalio šaliko derinį, žinokit, kad tai aš.
Dar gavau mažų smulkmenikių. O su vyru iš brolio gavom bendrą dovaną. Žaidimą, kur ant skirtingų spalvų apskritimų reikia dėt kažkurią ranką ar koją ir neparkrist. Jau nujaučiu ką veiksime per naujus metus.
Galim bambėt, burbuliuot, bet dovanas gauti faina. Kas prieš?
O šiaip Salomėja jau turbūt kibirą karšto kalėdinio vyno išgėrė. Dar turim tris eglutes. Vieną dirbtinę ir dvi gyvas. Kalėdų senis kažkodėl dovanas sudėjo po dirbtine. Keista…

6 thoughts on “Atėjo ir atnešė :)”

  1. …Nes gal ir senelis dirbtinis. 🙂
    Tas žaidimas, kiek supratau, vadinasi „twister“ ar kažkas panašaus. Linksmas. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *