Apsitvarkymas viduje

Labas, užeik. Neišsigąsk. Aš nesiteisinsiu dėl to, kad į svečius užsuki pačiu netinkamiausiu laiku. Kaip visada. Lyg uoslę tokią turėtum.
Pataikei tiesiai į tvarkymosi įkarštį. Ką tvarkau? Bandau apsikuopti savo viduje. Ne kartą apžiūrinėjai visokias vidines lentynėles. Aha, tas pačias, kuriose po dulkių sluoksniu sukrauti visokie skausmingi ir nemalonūs prisiminimai. Niekam netrukdo, kol dulkių nesudrumsčia. Šiandien nusprendžiau, kad visgi reikia pokyčių. Dulkes nusiurbsime, atsiminimus peržiūrėsime. Kas naudingo ir pamokančio atsirinksime, kas nereikalinga, tiesiai į šiukšledėžę. Imkis nuo ano galo. Nesimuistyk, negi tikėjaisi arbatėlės svečiuose? Aš niekada nesielgiu, taip kaip tu tikiesi.
Šis puodelis, kurį laikai rankose… Kam man jis? Tik prisiminimas apie nemielus studijų metus. Laikau jį tik dėl paveikslėlio. Primena gerus žmones tame etape… Mesk. Kam tos graudžios istorijos. Šiame albume kiaulystės, kurias krėtė “draugai”. Iš to ir taip jau pasimokyta, neverta nuolat vartyt… Mesk…
Atsargiai, nesumindyk. Tie nykštukai visai įsišėlo. Bailiukas su Tingučiu nuolat skriaudžia Spygliuką. Reikia juos uždaryt į narvelį. Gal ir nehumaniška. Nesiginčysiu, bet su savo nykštukais aš darau ką noriu. Labai jau pastaruoju metu įsišėlo Kandutis. Graužtukas su Bambekliuku, apskritai lyderiauja. Reiks jiems duot po obuolį, lai kramto jį, o ne kitus.
Jausmų labirinte irgi netvarka kaip reta. Pameni kai klaidžiojai po jį? Dabar jis dar sunkau įveikiamas. Lengvų emocijų per daug. Jos užtveria praėjimus ir neleidžia brautis toliau. Imk siurblį ir pirmyn. Gerai, kad galiu tave įdarbinti. Mėgstu vadovaut. Žiūrėk besišluojinėdami ir gilesnių jausmų kopėčias priėjom. Visai smagu atkapstyti ir jausti meilę, lojalumą, baimę. Tai įrodo, kad mano vidus dar gyvas.
Ko čia raukaisi? Pavargai tvarkytis? Na per viena vakarą visko ir neiškuopsime. Juolab, kad kas dieną vis daugiau dalykų randasi. Savos vietos, savos lentynėlės. Ir taip jau nemažai padarei. O dabar eik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *