Toks lochatrono metas :)

1. Iš pradžių vienas toks puslapis apie knygas paskelbia keletą mano įrašų iš Šiukšlynėlio.

Parašau laišką, sužinau, kad jiems leidimą davė viena didelė leidykla. Aš tai leidyklai leidimo mano įrašus duoti kažkam tikrai nedaviau. Kreipiuosi į leidyklą. Viskas išsprendžiama, įrašai išimami. Tik tarsi kokį priekaištą gaunu, kad o kas čia blogo. Gi man reklama, ateis skaitytojų ir etc.

O aš ką? Aš kada nors skundžiausi populiarumo stoka? A? Aš gi unikali ir nepakartojama :). Man net 1984 visai nepatiko :)))

2. Yra feisbuke viena grupė. Atvirlaiškių fanai. Ir toje grupėje pradėjo reikštis toks jaunas lochutis aktyvistas dirbantis pašte. Iš pradžių viešai apsigyrė, kad paštą apvaginėja. Čia nelabai kas kreipė dėmesį. Tik pirštą prie smilkinio pasukiojo. Dėl viešų pagyrų.

O tada jis dar vakar sugalvojo paskelbti dar geresnę žinutę. Paklausė ar kažkas (Salomėja) tokiame pašte (Centriniame) siuntė atvirlaiškį ant kurio parašyta tas ir anas (nesakysiu kas). Ir kad lai mielas kažkas (miela Salomėja) nenustemba, jei atvirukas pas adresatą nukeliaus greičiau.

Ojoj. Tai ką. Teko rašyti oficialų skundą paštui. Su visais screenshotais. Nes tegu atvirlaiškis ir atviras laiškas, bet ne tiek, kad kažkoks nepažįstamas bernas apie tai viešose “sienose” rėkautų.

Dabar turiu rimtą dokumentą – skundo_patvirtinimas.doc :).

Ne į temą. Maxėj matavausi gražias basutes. Bet kiam litų. Gailokoka tiek. Bet patogios… 🙂

9 thoughts on “Toks lochatrono metas :)”

  1. Aš tai dar nusiųsčiau ir nuorodą ar foto ano lochučio viešų pagyrų jo darbdaviui 🙂

  2. Tai aš ir sakau, kad su visais screenshotais – ekrano nuotraukomis. Tiksliau aš skunde parašiau, kad galėsiu jas pridėti jei reikės, tai jau prašė. Pridėjau.

  3. Nieko, kažkokiame bloge mačiau jį reklamuojant tai ir prisiminiau. Galėtų jie kaip blogeriai.net padaryti, kad likusią įrašo dalį paskaitytų tik pas tave, tada ir tu nekniauktum 🙂

  4. Blogeriuose.net visi registruojasi savanoriškai, jei ką.
    Kniaukia tik katės, o aš renkuosi. Jei ne tai kur mano rašalionės gali būti, tai bent tai kur negali :).

  5. 🙂
    pirmas punktas mane kraupina, nes be kita ko sužinojau, kad daugelis knygų blogerių yra pasirašę labai keistai nesuvokiamą sutartį su ta leidykla, kuri čia nutylėta. Bet ėjo-praėjo, buvo – pražuvo. Gūžtelime pečiais ir einame paskaityti 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *