Penktadienimėjinėjimas

Štai jau trečią kartą susiruošti į pasimatymą man duodama viena valanda. Per tiek laiko turiu išlipti iš lovos, sugalvoti (!!!) ką rengtis, apsirengti, pasimakiažinti ir troleibusu nusitrenkti iki centro, nueiti iki susitikimo vietos. Ir dar aš sugebu (visus tris kartus) ateiti per anksti. Kai jau žinome visą šitą informaciją teigiu, kad merginų ilgas krapštymasis, ruošimasis, dažymasis, rengimasis yra smarkiai hiperbolizuotas. Gal net mistifikuotas, nes man nesuprantama, kaip galima ilgai čiustytis. Vo.
O dabar geriu nealkoholinį alų (nu čia tas vakarykštis martinis kaltas). Mane tikrai veda iš doros kelio. Reikia susimąstyt.

11 thoughts on “Penktadienimėjinėjimas”

  1. bais užsinorėjau paragauti, kaip tas karštas porteris ir dar su medum…turėsit nupasakot gamybos procesą 😉

  2. Nu tu vis geri ir geri 🙂 O dėl moteriško to susiruošinėjimo nesveikai ilgai užtrunkančio, tai nesuprantu ir aš. Kaip dvi skirtingos moterys, pasipuošia ir pasiruošia tai pačiai šventei, abi atrodo ištaigingai, bet viena užtrunka dvigubai-trigubai ilgiau nei kita. Nors tokia pati mistika yra ir su kai kuriais draugais, jau jei kažkur varom į miestą, tai vėluos mažiausiai valandą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *