Paskutinis

O taip, grafomanijos priepuoliukai, kac kac kac.

Taip vat pagalvojus ir užrašus pasitikrinus. Per 2012 metus perskaitytos 163 knygos, ir pasižiūrėta daug kartų mažiau filmų. Galiu pasakyti kokia knyga man patiko labai labai ir dar galiu pasakyti, kad man nepatiko nė vienas filmas. Aš nemėgstu filmų. Nekategoriškai. Oi ne.

Prieš kalėdas čia buvo pora šaltų savaitėlių. Tai va, žinokit, būdavo, kad ir po keturias penkias dienas neišeidavau į lauką nė penkioms minutėms. Šalta. Bet tačiau, tačiau bet, miškas šaukia vėl ir vėl jau penktą kartą.

Šiais metais aš iš viso miegojau žiemos miegu. Nekeliavau (buvom Berlyne), nekūriau (nupiešiau kelis atvirukus), nedirbau (tik stebėjau, kad autopilotas veiktų be sutrikimų). Nes kaupiausi kitiems metams. Žinot kas yra nuojauta? Nykštukai žino, nematomas draugas žino, Salomėja žino.

Visi geriausi mano prisiminimai aplenkia 2012 metus, kurie tikrai buvo neblogi. Nesusirgau, nenumiriau, nebadavau, nesušalau, nesipykau. Taip jau būna, kai ritiesi per savo dešimtmetį, tik dairaisi išpūtusi akis, stebi, geri, drąsiniesi.

Norėčiau:
prabudimo. antiapatijos. skonio. spalvų.

užsisakiau pas tailandiečius plaukų dažų, kurie vadinasi “golden orange”. Aš gi sakiau, kad kaupiuosi.

Ir kaip džiaugiuosi, kaip džiaugiuosi, beliko laukti vos para!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *