Ne vaikinams

Taip, šis įrašas ne vaikinams 🙂 Nes jie apskritai tokių problemų neturi. Jei jau pradėjot skaityt iš smalsumo, tai informuoju, kad įrašas apie apsipirkinėjimą ir neturėjimą ką apsirengt. Taigi, jau galit tikrai praleist…
Tai pat noriu pasveikint Diną pagaliau suradus juos. Na beveik idealius (nors ir ne žalius) batus.
Ką daryt, kai nėra ką apsirengti?? Nesiteisinsiu, nes vyrai gi neskaito (nebent praleido įžangą), o merginos supras. Čia galima gelbėtis mamos/sesės/draugės spintos ištekliais. Tinka ne visoms. Tačiau vis varantas. Na mes su kambarioke rūbų nesidalinam. Nes stilius visiškai skiriasi. Jos klasikinis, o mano kodiniu pavadinimu “šiandien man proto užtemimas” (nepaisant to manau viena kitai gražiai atrodom). Ir turim bendrus batus:)
Įsivaizduokit, kad žinot ko norit, o to nėra. Bepigu va būgnus pirkti. Sugalvoji, kad nori. Susirandi iš kur. Perki. Ištveri kelių savaičių kryžiaus žygius. Išsisiurbi vietelę kur jie stovės ir valio, būgnai tavo…
O tarkim man reikia batų:
Gražių (negalvojat gi, kad bele kokie tiks?).
Su ala platforminiu kulnu. Kad nebūtų labai aukštas. Nes aukšti labai labai gražu. Na bet užsidėsiu vieną kartą. O ryt jau kojos į juos nebežiūrės. Bet, kad nebūtų labai žemas kulnas, nes noriu, kad kojos gražiau atrodytu nei su sporto batais.
Kad būtų patogūs ir galėčiau toli nueiti.
Ne medžiaginių. Nes lietus pas mus įsivaizduoja esąs valgomas. Todėl jo būna pusryčiams, pietums ir vakarienei.
Dar yra toks reikalavimas: turi būti juodi, kad tiktu prie visų mano spalvotų rūbų. Bet juodų aš nemėgstu, todėl reikia stebuklo.
Ir ieškojau. Elinėse batų parduotuvėse. Po to egzotiškose, tipo lituanikose, tauruose. Tada nespecializuotuose parduotuvės, kur batai ne pagrindinė prekė.
Taip, buvau net turguje. Apėjau artimiausius kuistukus, nes būna ten įdomybių naujų.
Šiandien supratau, kad aš niekad nerasiu juodų batų, kurie man patiktų. Vistiek nepatiks, nes bus juodi. Genealu, ar ne?
Per pietus užėjau į Zarą. Ir pamačiau tai ko man reikia. Bet… na kur gi kryptų mano akys jei ne į raudoną spalvą. Taigi, sukusi apsukusi ratus… (dar ta mintis, kad juodų batų man nereik nebuvo iki galo susiformavusi). Išėjau.
Ir po dešimties minučių grįžau.
Man tinka dažniausiai du dydžiai. Buvo tik vienas iš tų dviejų. Pasimatavau. Netinka. Be jau jaučiu, kad man tie batai. Klausiu pardavėjos ar neturi, kur paslėpusios kito dydžio. Na žinot, toje parduotuvėje mėtosi viskas, kur reikia ir kur nereikia… Ne. Neturi. Tada jau tikrai supratau, kad noriu, nes nusivyliau labai. O tais atvejais, kai abejoju, pagalvoju – nu ir gerai, kad nėra, išsisprendė abejonės.
Ir beišeinant, atsiveja mane pardavėja. Sako radom porą prie matavimosi kabinų. 🙂 Įsitikinau, kad man jie tinka. Dabar tupi po stalu.
Tiesa, vyriškame kolektyve dirbti tikrai labai smagu. Tačiau, kai įžengi su pirkinių maišeliu, susilauki nevienos replikos. Lyg pirkti būtų gėdinga.

8 thoughts on “Ne vaikinams”

 1. Sveikinu su sėkmingu pirkiniu! Deja, man šiandien galvelė susisuko dėl šiek tiek didesnio dalyko – užsimaniau naujo mašiniuko… Ir nenusėdžiu kėdėj, kaip noriu. Siuntinėju nuorodas brangiausiajam ir mamai, o tie man atmušinėja argumentus, kodėl ta ar ta mašina yra blogai. 🙁

 2. Na kai rasi rožinę, nebeturės argumentų:))) Bet žinok gerai, kad atmušinėja. Nes iš didelio noro gali nusipirkt greičiau nei pasirodys TSA (tau skirtas automobilis).

 3. Aš irgi mašiniuko noriu 🙂 T.y. būtinai reikia, bet nuo Ford Ka mane jau atkalbėjo.
  O pirkti batų aš nemoku. Vis nusiperku ne tokius. Tuos TOKIUS per visą gyvenimą esu turėjusi tik kelis. Ir, gal tai tik sutapimas, jie visi buvo raudoni. Ir dabar mylimiausi batai – raudoni sportiniai ir raudoni laiveliai.
  Mėgstu pirkti rankines. Jei pamatau gražią, nusiperku. Bet tik tuomet, jei iš pirmo žvilgsnio suprantu, kad jos noriu. Per atostogas suplyšo 2 rankinės, tai nusipirkau dar dvi, bet man jos nemielos, nes pirktos iš reikalo 🙂

 4. Nu vat, kas sakė, kad būgnus paprasta išsirinkt. Aš gi pirkau ne viską komplektą, o dalimis. Savaitę vien galvojau, kokį būgnų stovą pasirinkti. Dar dėl kiekvieno būgno domėjausi: už kurį verta daugiau sumokėti, kurio imti neverta. Taip kad, ne taip irgi viskas paprasta buvo. Surizikavau pirkdamas kai kurias neišbandytas dalis, bet, pasirodo, nesuklydau 🙂 Štai toks ne į temą komentaras.

 5. sveikinu su batais!
  kad man taip.. ieskojau basuciu sestadieni ((: galu gale po visu matavimusi supratau kad net nebezinau ko is tikro noriu.. nes jei grazu tai nepatogu, arba jei patogu tai negrazu, arba grazu ir butu patogu bet nera dydzio.. arba spalva ne ta.. och.. gal pas mane kojos kazkokios labai nestandartines?
  o basuciu juk norisi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *