Naktimėjinėjimas. Spalvos

Kad vakar Salomėjai važiavo stogas, pastebėjo ir tie kam reikėjo, ir tie kam visai ne.
Nieko neprimušiau, nors prašėsi mažų mažiausiai keturi.
Nieko ir doro nenuveikiau.
Pasiblaškiau.
Paurzgiau.
O kai vakarykštė diena praėjo viskas baigėsi. Kaip pelenės istorijoje. Vidurnaktis.
Bet Salomėja vistiek negali nurimti. Keliasi iš lovos. Užsidega šviesas, atsitempia gabalą to ant ko pieš, akrilą, vandens. Alaus bokale:) (naktį nesugalvojau, kur geriau prisipilti) . Trečią valandą nakties užgimė augalas. Taip taip. Paveiksle vaizduojamas augalas. Apie jį net galėtų būti įrašas kategorijije “tai ko nėra”. Vidaus augalas. Taip pavadinčiau tą įrašą. Jei kam įdomu paveikslas nemažas. Apie 60 cm *85 cm. Todėl vietos augalui plėtotis buvo. Šiame meno šedevre trylika kartų užšifruostas skaičius trylika ir keturis kartus galima rasti užrašą “mėja”. Tiesa ieškoti jų nereikia. Tai ne galvosūkis. Nes kai kurie matosi, kai kurie paslėpti po sluoksniu dažų. Paveikslą noriu parodyti 4 žmonėms, todėl įdedu jo fotkę čia. Kokybė baisi, nes muilinė ir rytinis apšvietimas, ir neišsimiegojimas, ne mano jėgoms. Turim ką turim. Įsivaizduot padės. Čia dar galėčiau pridurti, kad tie kas mane pažįsta, žino, kad Salomėja piešia tik kraštutiniais vidinių dramų atvejais. Naktį dar nesu piešus, todėl man tai visai svarbu.

12 thoughts on “Naktimėjinėjimas. Spalvos”

  1. Panasu, kad tas augalas tau viduje kalesi kalesi, kol viena nakti eme ir islindo 🙂 net kazkiek pritariu Tomui del to kraujo medzio – ryski raudona kerta per smegenis. Tikiuosi issiliejai ant drobes (ar kas ten bebuvo) ir dabar tau ramu ramu 🙂

  2. O jo… išpiešiau viską. Net pati netikiu, kad vakar galėjo tokia nuotaika būt. O dėl tos raudonos ryškios… Tai gal nuotaika čia ne prie ko. Mano stilius tiesiog. Visi kiti paveikslai irgi tokie.
    p.s. Bliam baigėsi raudona spalva. Žalią tai nors pasigaminti galima.
    p.p.s bet gal greitai neprireiks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *