Moteriškumas?

Netyčia užėjau vieną kitą merginų pasisakymą apie mėnesį be kelnių. Yra toks projektas :). Taip juokinga pasidarė, prisijungia projekte ir tampa MOTERIMIS! Nes bunda jų MOTERIŠKUMAS, nes su sijonu jos jaučiasi DEIVĖS! Taip ir matau dvasingas išraiškėles. Gal man kas nors gali paaiškinti kas yra tas mistika apipintas moteriškumas? Kaip jį pamatyt? Pvz, Cameron Diaz su džinsais to keisto daikto moteriškumo neturi, o su sijonu jau jis atsiranda? Nes kai žiūriu į vienas nuotraukas, po to į kitas, tai tarp vienų matau gražių ir ne, tarp kitų taip pat. O katinas jei dėžėje ir matosi tik ausys, tai turi katiniškumą ar ne?

Dar man įstrigo šių dienų aktualija Končita aka moteris su barzda. Na įdomu tai, kad labai dažnai diskusijose matau pasakymą “o kaip vaikui paaiškint kas laimėjo Euroviziją”.

Obac! O kaip paaiškinat, kodėl reikia valgyti sriubą? Kodėl žmonės miršta? Kaip atsiranda vaikai? Kodėl reikia užmigdyt mylėtą katiną? Kodėl tėvelis išėjo pas kitą moterį? Kodėl vaidinam Kalėdų senelio pasaką? Kodėl į mokyklą jį atvežat prabangiu BMW, o Marytė važiuoja troleibusu? Kodėl kai kurie žmonės skursta? Kas yra prostitutė? Ir t.t.

Bet jei jau sugebat paaiškint, tai gal sugebėsit ir su Končita susitvarkyti?

2 thoughts on “Moteriškumas?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *