Kam daryti naują blogesnį už seną

Aš čia apie naują mūsų pašto skyrių. Paštas giriasi – investavo 100 000 lt į skyriaus perkėlimą. Faina. Bėda ta, kad jis dirba jau dvi dienas ir jau du kartus ten lankiausi ir naudojausi paslaugomis.

Miela, kad paštas investuoja. Liūdna, kad tik į ryškiai geltoną apipavidalinimą. Ir… Ir viskas!!!

Darbuotojai tyliai dūsauja “o kas mūsų klausė”, kai išgirsta klientų nuomonę. Taigi, klientai ir darbuotojai nepatenkinti. Sakote, visada būna nepatenkintų? Sutinku! Bet štai argumentai:

Pliusai:

naujas paštas ryškesnis, gražesnis, švaresnis. Tušinukai nuo grandinėlių nenutraukioti. Dirbs ir sekmadieniais.

Minusai:

patalpa kokius 4k mažesnė. Trys laukiantys žmonės jau užgruda skyrių. 6 laukiantys žmonės jau jaučiasi, kaip silkės troleibuse piko metu. 9 laukiantys žmonės jau nebetelpa ir grudasi Maximos koridoriuje trukdydami kitiems lankytojams. Kaip žinia pašte būna daug žmonių. Ypač pensijų mokėjimo dieną. Norintys pasiekti laiškų išmetimo skylę ar nuomojamą dėžutę turi gerai pasigrumti alkūnėmis.

Į naują įrangą nėra investuota. Tie patys seni kompiuteriai ir printeriai. Vien faktūros reikia laukti 10 minučių. Man tai netrukdo, aš kantri. Bet iš esmės investicijų čia nesimato, ar ne?

Baisiai karšta. Matosi kažkoks mirksintis kondicionierius, bet darbuotojos varsto duris, bando vėdintis skersvėjais, nes karšta žiauriai!

Nėra banko kortelių aparato. Visgi perskaičiusi apie tas investicijas jau tikėjausi, kad man nebereikės eiti į kitus pašto skyrius (Vokiečių g. ar Centrinio pašto) kai norėsiu siųsti daugiau siuntinių ir mokėti brangiau.

 

Man labai patinka 6-tojo skyriaus darbuotojos. Jau vien už klausimą “kaip visada?”. Ir man truputuką gaila. Juk kai darai viską iš naujo, tai lyg ir turėtum daryti geriau nei buvo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *