Dienoraštis

Šeštadienis. Jau greit vidurdienis. Keltis ar nesikelti? Atsidėdu. Labas rytas, kompiuteri. Rolling Stones grokit ir priminkit! O linkomanijoj jau šešta rusiška herojų serija. Siunčiam. Išlipu iš lovos. Kava. Mintis, kad niekas gi nelaukia, nėra kur eiti. O šiandien taip tingisi apgaudinėti save dirbtinėmis “kaip man faina vaikščiot vienai” kelionėmis. Atgal į lovą.
Update.
Pagalvojau, kad jei šiandien taip pat tingėsiu valgyt, kaip vakar, tai ryt ponas Alkis mane privers slinkt į virtuvę. Todėl visgi reikia nučiuožt į parduotuvę. Ta proga apsipirkti normaliai. Na duonos, sūrio, jogurto, makaronų ir kitų bla bla… Kad ilgam užtektų. Nuslinkau. Net tolesnę pasirinkau, kad pasivaikščiočiau.
Mhm, susumavus pirkinius: milžiniškas greifruktas, smilkalai, šūdžurnalis, alus, šokoladas ir dešrelės. Gal dar viskas su manim gerai:)))

5 thoughts on “Dienoraštis”

  1. pala, tai nei duonos nei makaronų ir t.t. taip ir nenusipirkai? 🙂
    Gal dar gerai su tavim viskas, iš bado nemirsi ir su tuo antruoju maisto rinkinuku 🙂
    Įsivaizduoju: Salomėja valgo dešreles su šokoladu 😀

  2. Na ir vaizduotė pas tamstą. Tai jau būtinai viską vienu metu ir sušlamšti? O jei duonos su makaronais būčiau nusipirkus, tai irgi įsivaizduotum, kaip tą gėrį valgau vienu metu?
    Ai nervina mane maisto pirkimas. Aš prie duonos pastovėjau, pagalvojau, kad arba bais brangu arba neskani, arba negraži pakuotė ir nepirkau.
    Ir šiaip, jeigu vis dar rašau visokias nesąmones, tai žinokit, kad sveika(?), gyva:P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *