Asmeniškumai ir kiti nusišnekėjimai

Ech… Buvo laikai, kai mokykloje už pinigus rašydavau interpretacijas. Vieną ištrauką keliais variantais ir galiausiausiai dar sau. Sekėsi neblogai. Jei jau interpretuoti tai interpretuoti. Kuo įvairiau, tuo smagiau. O ir pinigų visokiems kompaktiniams diskams daugiau. Po to įstojau į elektronikos inžineriją ir tasai gebėjimas atbuko. Brėžiniuose per daug nepriinterpretuosi. Ypač jei nesi profas. Lituot, matuot, skaičiuot, braižyt stengiausi tiksliai.
Šiandien va sėdžiu paniurus ir galvoju bliam bliam bliam (na iš tikro tai baisiau galvoju. Jei atvirai tai galvoju blet blet blet), kaip gi viskas blogai. Ir šičia negerai. O va šičia dar blogiau. O va čia taip negerai, kad net nesinori ir pasakot niekam, geriau savyje palaikyt. Blogai. Bet gi neisiu į niekiviskmėjinėjimus ir nesiskųsiu. Nes ir taip jau shizamėjiška čia viskas. Ai nors kažkuris čia rašė, kad asmeniniai blogai tai realybės šow. O taigi, kuo blogiau tuo daugiau žiūrovų. Bet ne… O taip pagalvojus mityse susigeneravo tekstukas, apie tai kaip viskas gerai. Toks džiūgaujantis. Kad jei užrašyčiau, tai turbūt susilaukčiau komentarų maždaug kaip smagu, kai žmonės dar moka džiaugtis, randa laimę smulkmenose ir etc.. Ir gi sakau, rašyt galima, bet ką, ar ne Tuki?
O vakar A. vaikščiojo su baltai šviečiančiais batais darbe. Sakiau, ateik, nors logotipą nupiešiu mūsų, kad gi nešviestų taip tie batai. Ir paklausė jis ar moku piešt. Nemoku nė velnio. Kaip ir rašyt. Tik taip norėjosi nors kažkuo gi pasigirt. Taip taip, atsakiau. Dailės mokyklą esu baigusi :). Kas yra gryna tiesa.
Ale tiek visko moku/nemoku, tiek visko išbandžiau ir dar kiek visko galiu išmokt, o vistiek niekaip nerandu vietos po saule. Gal čia visos vietos užimtos ir po mėnuliu pamėgint ieškot?

4 thoughts on “Asmeniškumai ir kiti nusišnekėjimai”

  1. Perskaičiau pirmą sakinį ir kad pradėjau kvatot :)) Nes visai neseniai ir aš tą patį darydavau. Žinau, kad tai nėra gerai, kad jeigu aš už X rašau interpretaciją, tai jis nebetenka motyvacijos mokytis ir aš jam darau meškos paslaugą. Betgi ką daryt, jeigu tas X visai nesigaudo literatūroj (kaip aš matematikoj), o mokyklą baigti nori? Tik man įdomu, ar mokytojai niekad jokių įtarimų nekildavo…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *