Spalio 15

Nežinau kiek čia jūsų pastebėjo, kad neparašiau 1012 įrašo. Aš tai tikrai šitai nešioju savyje. Ne tai, kad nėra ką papasakoti. Daug parašiau vasaros reziumė įraše. O po to spalvų taip pat gausu. Maždaug taip.

image

Ir palinkėt sau daug galiu. Sportuot. Mylėt. Mažiau ėst. Nepasiduot kitų žmonių blogoms emocijoms. Nepalaikyti nieko neduodančių ryšių. Atrast dar truputį savęs. Plačiau dairytis. Sukovot su baimėmis. Neimt į galvą, kad tavo pomėgius laiko menkesniais. Būti įžūlesne. Nesušalt. Ir dar daug.

Bet neparašiau. Nepalinkėjau. Nes gal niekiviskmėjinėjimams laikas į pensiją? Dinozaurai gonna dinozaur?

12 thoughts on “Spalio 15”

 1. Tikriausiai niekada nesuprasiu “jauseniainerašiauįblogąbūtinaijaureikiaKAŽKĄparašyti” jausmo. Ypač, kai kalbame apie asmeninius tinklaraščius, kurių tikslas nėra pelno siekimas.

  Rašykite, nesustokite, jums tai tinka. Tik jūsų pačios norai lemia, kokiais laiko intervalais rašote. Kam ta pensija? Iš jos ne taip paprasta sugrįžti 🙂

 2. Na tai, jūs turbūt nerašote tam, kad kad išsilietumėte, ar papasakotumėte, ar kažkas pasidžiaugtų paskaitęs, ar kažką atrastų, ar paliūdėtų kartu, ar rastų įkvėpimą, ar turėtumėte atskaitos tašką prisiminimams po n metų, ar… nesvarbu. Bet koks įrašas turi tikslą. Kartais jo neįmanoma įvardinti žodžiais, bet jis vis tiek yra. Pasiektas tikslas – štai ir pelnas. O jei taip rimtai ir apie pinigus, tai nebūna pelningų tinklaraščių :). Būna tik tinklaraščiai, kurie padeda tapti žinomais ir taip užsidirbti kitose srityse :).

 3. Miela, Salomėja, mes skirtingai suprantame pelno sąvoką. Aš rašau ne tam, kad ką nors gaučiau. Tai mano laisvalaikio pomėgis. Toks pats savaime. Tapti žinomu yra ir efektyvesnių būdų nei tinklaraščio rašymas. Kai kuriuos tekstus viešinu tam, kad suteikčiau (ne)malonumą kitiems, nes dalintis yra džiaugsmas, ne pelnas.
  Anyway, būtų malonu, jei apie pensiją dar negalvotumėt, nors man ir nepatinka, kaip čia su tuo pelnu išmąstėt. Bet tai visai šiuo požiūriu nesvarbu.

 4. Na tai mes skirtingai siejame sąvokas turbūt dėl to, kad pelnas jums asocijuojasi su neigiamu dalyku, o man su teigiamu. Gavau po šiuo įrašu komentarų. taip sužinojau, kad kažkas skaito, kartais net iki galo, ne tik antraštę ir fotkę pažiūri (nes jokių statistikų jau seniai nebeseku), man tai pelnas, nes kažką padariau, kažką gavau sau atgal. Džiaugsmą, diskusijos galimybę, kito tinklaraščio priminimą. Tai ne tiek jau ir mažai 🙂 Aš turiu laisvalaikio pomėgių, kurie suryja visus uždirbtus pinigus ir dar daugiau, bet manau, kad jie man labai pelningi, nes duoda daug: ir naujų draugų, ir pasaulio pažinimą, ir dar daug 🙂

 5. Apsimetinėkit, niekas neprašė jūsų neapsimetinėt. Prašom niekiviskmėjinėti toliau. Išgerkit mėtų arbatos su pienu, jeigu jau taip blogai. O jeigu dar blogiau, tai prasineškit pro Trakus, išgersim be pieno. Arbatos. Labanakt.

 6. Ech, parašatės, o apie retorinius pasvarstymus nieko negirdėjot? Aš gi neprašau manęs įkalbinėti rašyti arba ne, nes nei nuo to kas pasikeis, nei ką. Tiesiog garsiai svarstau ar iš viso reikia blogo, į kurį net nebesinori rašyti to ką su džiaugsmu dariau nuo … nežinau kažkiek ten metų. Nedžiugina. Nebesu atvira. Nebeišsilieju. Tad gal tiesiog nebeverta pinigų už domeną leisti. Bet turbūt trūktų galimybės. Tad ir liks viskas taip kaip yra. Išgersiu arbatos. Tik jau tikrai be pieno. (fu:) )

 7. 🙂
  Ne, man neteko girdėti apie nieką. Aš kaip vaikas, apie nieką niekada nesu nieko niekur girdėjusi.
  P.S. Arbata su pienu yra gėris, nereikia išankstinio nusistatymo. Pamėginkit.

 8. Na, aš bent jau turiu pasiteisinimą: treniruotės/treniruotės/garažas, ir būk tai reik važinėt kol oras o ne blogint apie tai, o tu? 🙂

  Bet iš tikro tai mikroblogai su lengvai generuojamais laik’ais ir easy privatumo nustatymais tikrai nuskurdino blogsferą. Juk tikrai fainiau dviem klikais įkelt kokią foto į instagramą ir ryte rast penkiasdešimt laik’ų, o ne dvi valandas šlifuot tekstuką čia ir pusmetį negaut jokio atsako pusmetį.

  Bet viską kas kita vertus pasakysiu asmeniškai 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *