O laiško trečiojo nebus :)

Nes negavau atsakymo į antrąjį.
Bet šiandien noriu pašnekėti apie dovanas.
Taip, tas pačias. Kalėdines.
Na kaip ten bebūtų neišvengiamai artėja dovanų metas. Mes tai galime ignoruoti. Bet ar norime? Vistiek dovanojame arba su džiaugsmu, arba iš įsipareigojimo.
Mano situacija tokia, kad su artimiausiais žmonėmis susitarėme dovanoti, ką nors mielo ir nebrangaus. Kaip jau kas supras taip. Bet man kyla problemų kitoje vietoje.
Visų pirma man reikia nupirkti dovaną už 13.13LT. Su tą sumą įrodančiais čekiais. Čia toks mūsų chebrytės keitimasis dovanomis. Ką nupirkti neįsivaizduoju, nes sveriami saldainiai, arbatos ir panašūs dalykai, kurie gali padėt išsisukt atkrenta. Todėl, kad tai nepatiktų tam žmogui, kurį ištraukiau. Laukiu idėjų.
Dar labai noriu padovanot dovaną žmogui, kuris yra mano draugas. Bet ne toks kaip visi. Mūsų nesieja jokie sexualiniai santykiai ir net kažkas į ta pusę. Tačiau ir draugystės forma kažkokia keista. Labai neįprasta. Tarsi žaidimas kas ką… Arba tarsi karas, kuriame vienas kito dėka bandome pažinti savo silpnąsias vietas.  Ką padovanot? Vėlgi vyrams pliušinio žaisliuko neįkiši. Čia netinka ir knygos ir šiaip brangūs daiktai, nes gali nepriimti. Bet netinka ir niekas sentimentalaus, nes “gaučiau į galvą”. Žodžiu, neišsprendžiama… Laukiu patarimų.
Dar yra vienas žmogus, su kuriuo esu nepažįstama. Bendraujam tik per “Skype” arba laiškais. Jis kantriai klauso mano bėdų. Be to, jo laiškai super… Apie nieką, bet ne sentimentalūs ir labai įdomūs. Visada laukiu.  Kadangi jis nekenčia Kalėdų (jaučiu visi dizaineriai jų nekenčia kai padaro tūkstančius atvirukų ir kitų nesąmonių), aš pažadėjau jam ką nors padovanot. Na, kad ta šventė nebūtų labai bjauri. Siųsiu paštu dovaną. Ką padovanot žmogui, kurio nepažįsti, nežinai jo pomėgių? Ir dar, kad siuntinys nebūtų labai sunkus.
Man tikrai reikia idėjų. Ir, kad tai neuskurdintų visiškai, nes noriu jaust džiaugsmą dovanodama. Salomėja

13 thoughts on “O laiško trečiojo nebus :)”

  1. Jo…su dovanom sunkoka ir fantazijom. Gerai, kad man bent jau tik keliem zmonem reiks dovanot ir realiai perdaug tu kalediniu dovanu nesureiksminu. Kas patinka ar uzmatau, ta ir padovanoju, perdaug tam neteikdamas didelio demesio.

  2. Asmeniskai man, dovana neparodo ar as tam zmogui svarbus ar ne, tap pat ir atvirksciai. Yra kiti dalykai, kurie parodo, kad tas zmogus tau svarbus, o nervavimasis, ka nupirkt ir panasiai, tai tik bereikalingas laiko gaisimas 🙂

  3. Tai vat tu taip gali galvot kai pats gauni dovaną. Kad ji nieko neparodo. Tačiau tas kitas, kuriam tu dovanoji nebūtinai taip pat galvoja. Jam gal tai daug sako.

  4. Aš pvz mieliau nieko negaučiau nei kokią vazelę. Ypač jei sužinočiau, kad žmogus man norėjo ją padovanot bet susilaikė. Eina sau kokia dėkinga būčiau.

  5. Hehe 🙂 tai visad reik susitart su žmonėm artimais. Tarkim aš, visiem savo draugam pasakiau, kad man dovanų nereik ir kad nesukit sau galvos. Nueisim visi kur nors, smagiai pasisedesim ir viskas. O tarp giminės narių, galima ir kažką pasidovanot vienas kitam.

  6. Va va. Man yra buvę, kad pasakai man nieko nereikia. Tada visi jaučia norą kokią nors smulkmenėlę padovanot… siaubas.

  7. ir sakai “labai dėkui, bet sakiau nieko nenoriu, tai savo šlamštą neškis namo”. Na tiek dar neišvysčiau savo taip puoselėjamo bjaurumo.

  8. Panasiai, bet sakau kad dekui, bet taremes kitaip ir sia dovana padvonok geriau kitam. Nu cia jau pezu i pievas istikro 🙂 nebuvo man dar taip, kad vistiek nupirktu, nes mano zodis yra tvirtas ir jeigu taip sakau, reiskias taip ir noriu, beto mano buda draugai pazista, delto reaguoja jau normaliai 🙂

  9. su mielu noru, bet atvirai sakant, per skype labai greit atsibosta sneket ir paskui pradedi ignoruot zmogu. Nu bent jau cia kalbu apie save. Sounds durnai, bet man kazkodel taip atsitinka. Tad galbut apsiribokim ties blogu. Nors ka gali zinot, gal persimesim ir i skype kazkada 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *