Naujų metų belaukiant 2

Kai sumuštiniai jau sumušti (oi sutepti), sūris supjaustytas, taurės paruoštos… Akytės padažytos… liko tik valandėlė ir pradės rinktis svečiai.
Taigi noriu apibendrinti praėjusius metus:
Radau darbą. Darbą, kuris mane užknisa, bet jo pobūdis man patinka. Anksčiau dirbau darbe kur nė vienas iš trijų būtinų punktų (alga, kolektyvas, pobūdis) manęs netenkino. Dabar tinka du ir manau trečias dar turi šansus susitvarkyti.
Pakeičiau miestą. Iš Kauno persikėlėm į Vilnių. Keista, kad greitai apsipratau, nors įvairių rajonų pavadinimai man dar mistika.
Pradėjau viešai rašinėt:)). Galvoju jau jei darbe rimtai rašau 25000 tiražu, galiu sau leist pablevyzgot ir nerimtai:) Man patinka.
Dar daug keistų dalykų nutiko kiaulės metais. Sveikinu visus, kurie juos išgyveno. Kiaulę į keptuvę, pasitinkam pelių metus:) Viena kaip tik mano dešinėje rankoje:). Raudona, bevielė:).

18 thoughts on “Naujų metų belaukiant 2”

 1. Sekmes tau kitais metais susitvarkyti viska darbe, kad viskas butu gerai ir kiekviena diena butu miela i ji eiti ir neuzknistu. Man su tuom pavyko susitvarkyt, delto linkiu ir tau.
  Linksmaus pasisedejimo draugu rate.

 2. Sekmes tau kitais metais susitvarkyti viska darbe, kad viskas butu gerai ir kiekviena diena butu miela i ji eiti ir neuzknistu. Man su tuom pavyko susitvarkyt, delto linkiu ir tau.
  Linksmaus pasisedejimo draugu rate.

 3. Na stai ir pasibaige lyg, tie didieji sventimai… Tikiuosi pailsejai ir kupina energijos kibsi i 2008-uju darbus… Ir taipogi nepamirsk pablevyzgavoti… 🙂 Matai koki dideli skaitytoju rata turi… 🙂

 4. Na stai ir pasibaige lyg, tie didieji sventimai… Tikiuosi pailsejai ir kupina energijos kibsi i 2008-uju darbus… Ir taipogi nepamirsk pablevyzgavoti… 🙂 Matai koki dideli skaitytoju rata turi… 🙂

 5. salomeja kaip supratau nemoka to rss pasidaryt kad matytu kiek per rss prenumeruoja, taip kad nepaziures 🙂

 6. salomeja kaip supratau nemoka to rss pasidaryt kad matytu kiek per rss prenumeruoja, taip kad nepaziures 🙂

 7. Pasižiūriu. Iš esmės tie rss man vis dar mistika ir pati to nenaudoju. Nežinau kodėl. Ir rss skaitytojai man mistika.

 8. Pasižiūriu. Iš esmės tie rss man vis dar mistika ir pati to nenaudoju. Nežinau kodėl. Ir rss skaitytojai man mistika.

 9. Niekas negarantuoja, kad jie skaito:)Buvau ir aš užsiprenumeravus kažką… pamiršdavau, vistiek vaikštau po blogus.

 10. Niekas negarantuoja, kad jie skaito:)Buvau ir aš užsiprenumeravus kažką… pamiršdavau, vistiek vaikštau po blogus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *