Mylėkit mane dabar

Po savaitgalio pagalvojau, kad tikrai ne milijonas laiko praeis kai mano giminėje ištiks laidotuvės. Tada pagalvojau apie tą laidotuvių cirką, kurio niekas nemėgsta, bet vistiek rengia, ir eilinį (jau daug kartų apie tai rašiau) savo požiūrį į tokias situacijas.
Ir va galvoju, kad jei numirčiau gaučiau daug daugiau gėlių nei esu gavusi visą gyvenimą kartu sudėjus įskaitant ir vestuves. Kažkaip manau, kad savose laidotuvėse netgi “pamatyčiau” žmonių, kurių visai nepažįstu, pažinojau prieš 10 ir daugiau metų.
Vat ir sakau. Jei tarp skaitančių pažįstamų yra nors vienas, kuris į mano laidotuves atitemptų gėlių – neškit jas čia! Jei yra tokių, kurie rastų laiko sudalyvauti pakasynose, tai raskite laiko šiaip susitikti (net ir savo iniciatyva) nepaisant darbų, vaikų bei atstumų. Jei nors vienas eitumėte į gedulingus pietus – siūlau kartu papietauti bet kuriuo patogiu laiku. Rimtai. Manimi po mirties lai pasirūpina kas nors iš keturių žmonių: mama, tėtis, brolis arba mylimasis. Ir tai tik todėl, kad nori nenori tenka atlikti tam tikrus biurokratinius formalumus. Visi žino kokių laidotuvių aš nenoriu, todėl net keturių žmonių būtų per daug.
Mylėkit mane dabar, su visomis gėlėmis, kalbomis ir panašiais dalykais. O jei manęs nebus – tiesiog mylėkit tuos, kurie liks. Ir taip rašau būtent todėl, kad dar nesiruošiu mirti. Todėl dar pasidžiaugsiu brangiais žmonėmis, gerai? Pati prisiminsiu, kam reiktų nunešti gėlių :).

8 thoughts on “Mylėkit mane dabar”

  1. Žinai, jei nenori tai ir nemirsi 🙂 Žmonės net nepagydomomis ligomis sirgdami nemiršta jei tikrai nenori ir turi to noro kovoti. O jei koks nelaimingas atsitikimas tai nespėsi net susigaudyt – nėra ko bijot :). Gyvenk ir džiaukis užuot eikvojus energiją baimėms.

  2. O mano močiutė mąsto taip, kaip tu. Jai nei gėlių, nei jokių ten pagrabynų (kaip ten tie lankymai visi vadinasi). Jau susirašius ir pusę giminės prisaikdinus, kad bus tik krematoriumas ir jokių ten lankymų, gėlių, vainikų ir t.t. Labai užskaitau jos sveiką mąstymą, juolab kad su tais laidotuvių cirkais, kokie rengiami Lietuvoje, išsileidžia ne vienas tūkstantėlis, kurio mirusiam tikrai nereikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *