Laiškas apie Merfį, darbą, renginius ir pavasarį

Štai ir vėl rašau tau laišką. Nepyk, kad taip nereguliariai. Šiandien liko dar 45 minutės iki darbo pabaigos, o aš jau įvykdžiau savo planą (na tokio dalyko kaip pietūs aš jau nepamenu ir neskaičiuoju). Per šitas dvi dienas aprašiau 19 programų.
Ar kas nors naujo? O kas buvo seno?
Pastaruoju metu niekaip Merfis neatstoja. Gal paduot į teismą už priekabiavimą? Būtinai abu tinkami troleibusai turi nuvažiuoti kol stoviu prie šviesoforo . Šviečia saulė, bet kai reikia išeit 5 minutėms į lauką, prasideda kruša. Ir taip toliau. Ar įmanoma to diedo kaip nors nusikratyt?
Ai tiesa, pagaliau namuose įsivesim internetą. Vėl tapsiu žmogus.
Dargi nebeturiu skolų (na tik Laurai ryt keturis litus atiduosiu). Ir man reikia 4500Lt , nes noriu raudono kompo:). Ne didesnio nei 13,3 :))))
Ryt eisiu į spektaklį.
Penktadienį Vingio parke koncertas.
Suprantu išankstinių bilietų pirkimo naudą. Sumoki, atgaili, paverki, pamiršti. O kai ateina diena ir mokėt nebereikia, jautiesi lyg gavęs ką nemokamai.
Savaitgalį Ukmergėje būgnų ir perkusijos festivalis.
Ar tik man atrodo ar pasaulis vėl pradėjo suktis?
Tukis, vėl privertė mano smegenis veikti ir pažadino. Ačiū.
Kas dar? Taigi pavasaris.

15 thoughts on “Laiškas apie Merfį, darbą, renginius ir pavasarį”

  1. Jo, gražutis tas Dell’as. Bet aš tokiais atvejais vadovaujuosi “noriu” ir “reikia”. Svajones išpildyti sau kol kas galiu tik mažas 🙁

  2. Na man pasityciojimas is laisko toki aktai. Kazkas panasaus kaip kad atvirutes kur tereikia irasyti varda o sveikinimas jau ipiltas. Negi sunku copy paste padaryt ir pakeisti varda. Ar begalinis susireikminimas kad tie laiskai begalo svarbus siam sugedusiam pasauliui. Ar per didelis draugu skaicius. ir tt

  3. t, aš galiu tau asmeninį laišką parašyt, jei skaudina bendriniai. Galiu kiekvienam norinčiam, be menkiausio copy paste. 🙂 O susireikšminimas man negresia. Blogą rašau vienam vieninteliam skaitytojui. TAU, kuris skaitai.

  4. vieniteliai laiskai mano skyletame issilaviname tai gedemino bei svento jono laiskas romieciams. Tad labai nemuskit.

  5. bet tai nemaiso man susidaryti objektyvia ir nenurekiama nuomone apie si pasauli ir jo gyventojus.

  6. Na prieš tamstos nuomonę, protestą nenaudoti viešoje erdvėje lt raidžių ir t.t. niekas ir nerėks. Nuomonė yra nuomonė. Tik va ar tikrai objektyvi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *