Epizodai

Epizodas Nr.1
Važiuoju troleibusu. Šneka du dėdės 40+ 🙂 Kaip suprantu vieno jų dukra įstojo mokytis kažkur. Kažkur, kur nelabai gal norėjo… Todėl pokalbis toks:
– Nu tai nieko, gi mūsų šalyje universitetai geri, koks skirtumas, koks tas diplomas.
– Tai jo, svarbu įstojo.
– Ir ruošia plačias specialybes. Pasimokys 6 metus ir galės veikt ką nori.
– Kodėl 6?
– Taigi magistras dar…
– A… Nu taip, mėgsta ji pavadovaut.
– Aš ir sakau, gaus diplomą ir lai eina…
Ir taip toliau… Nuobodžiai, apie tai kaip svarbu gaut tą diplomą, bet visai nesvarbu po to dirbt pagal jį. Aš esu tas atvejis, kuris nežino kur dėt diplomą. Todėl man norisi papurtyt žmones, žadint ir sakyt:
– chebryte, dabar mąstykit. Po tų 6 metų jau būsit nusivylę….
Epizodas Nr. 2
Problemos, kad nėra ką apsirengti yra senos, kaip pirmieji drabužiai. Todėl visai ne jos mane kankina.
Yra kita bėda. Kai žmogus negali dvi dienas iš eilės rengtis tais pačiais drabužiais. Aš tokia. Žinau, kad ir Jovita tokia. Todėl atitinkamas yra ir aprėdų kiekis.
O spintos tai nėra. Nu rimtai. Nuomojamas butas, išklerę baldai, kurie gyventojams giliai dzin… Garbės žodis. Tik man pastaruoju metu atrodo, kad išmėtyti darbužius visur, prikabinti jų visur, kur galima kabinti, irgi ne išeitis…
Epizodas Nr.3
Vakar turėjau vėlai namo grįžt. Na pauliavot planavau. Bet planai pasikeitė. Grįžau laiku. Žiūrau vyras kiaušinienę kepa. Sakau, o tai kur mergos visokios? Sako:
-Ai, šiandien visos planų turėjo. Tai neatėjo…
Nepasisekė. Tik nežinau man ar jam :)))
Epizodas Nr.4
“Riteriai” jau nuo penktadienio neveikia. Tai ką žaist darbe? Įdomu, resursai auga?
Epizodas Nr.5
Kai sakiau, kad mano darbai patys pasidaro, nes yra išdresiruoti, tai nė kiek neperdėjau. Vakar, rašau rašau… Kažką užsigalvojau. Žiūriu kolega man mojuoja. Grįžk į Žemę, neaišku kur esi. Pažiūriu į tekstą. Nu normaliai. Visas blokelis parašytas. Ir visiškai teisingai. Ir net kableliai vietoje. Bet nepamenu, kaip rašiau.

6 thoughts on “Epizodai”

  1. Yep yep, ne lygis dvi dienas tais pačiais. Tu žinai ką nusipirk? Tokį rėmą pakaboms, ant ratukų būna, tik nežinau, kaip tiksliai vadinasi – na, kur parduotuvėse sukabina drabužėlius. Vietos beveik neužima, nebrangiai kainuoja, gali pasistatyt kur nors gerai iš lovos matomoj vietoj ir ryte pramerkus akis rinktis, ką rengtis. Pati planavau tokį pirktis, ale kai brangiausiuoju susidėjau, jis man kambarį su per visą sieną einančia spinta išskyrė… Kaip gali žmogaus nemylėt?

  2. O jėėėė. Žinau, kad mano nuosavam būste bus drabužinė:) O tokio daikto kaip sakai tai seniai noriu. Nors ir neįsivaizduoju, kur jis tilptų pas mus. Tik kažkaip neužmačiau niekur. Gal kad specialiai neieškojau…

  3. Blogai žinai kuo? Kad reikia rinktis tarp to ar nusipirkt tokį daiktą. Ar ką nors raudono, ką reiktų teoriškai ant jo kabint :)))))))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *