Duomenų apsauga?

Čia pastaruoju metu visi labai kliedi dėl tos duomenų apsaugos. Pavogs, paims, viską sužinos. Emeilai, asmens kodai…
Ar skamba ironiškai? Na ne. Aš irgi nemėgstu mažų mažiausiai spamo. O daugiau tai nenorėčiau rasti ištuštintų sąskaitų, paskolų mano vardu ir kitokių nusikaltimu. Vis tik kai kuriose vietose man atrodo perdėtas tas karksėjimas kar kar kar. Kur?
Darbo biržoje siunčia  lapą. Ant lapo liepia susirašyti. Rašyti vardą pavardę ir asmens kodą. Nelabai gal gerai, bet tylomis viskas ir praeitų sau. Bet gi mergytė konsultantė dar pareiškia, kad čia tie asmens kodai tik tam kad sistemoje nustatyti bedarbį, kad niekur nenaudos, kad pasirašė sutartis apsaugos ir niekam nerodys. Gal ir taip. Išskyrus tą faktą, kad šita visa blabluškė atkreipia mano dėmesį į tai, kad visa salė dabar va gali nusirašinėti visų prieš tai užsirašiusių kodus… Ar savo rašiau? Taip.
Beje, labai panašiai ir su sutartimis. Kiek žmonių turi dokumentų stalčiuje popierių, kurių yra neskaitę? Operatoriaus, tiekėjo, banko kortelių, langų… Ar aš skaitau? Taip. Nuo pradžios iki galo. Deja tai manęs neišgelbėtų, nes tai darau jau kai pasirašytą parsinešu namo, turiu laiko susikaupti ir įveikti tuos visus punktus. Ai nu bet bent jau sužinau ko prisidirbau :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *