Antras darbas. Pirma diena

Šiandien darbe ta diena, kai dirbti ypatingai nesinori. Naujo periodo pradžia. Gal nuo pirmadienio?
Kaip ir žadėjau papasakosiu apie savo pirmą dieną čia. Ne bandomuosius apsilankymus, o dieną kai išdirbau nuo ryto iki vakaro. Priminsiu, kad dirbu leidykloje, redakcijoje. Leidykloje yra net kelių leidinių redakcijos. Tai štai, pusę savo pirmos dienos laukiau kol pastatys kompą, ir nieko nepažinodama galvojau, kaži kur man teks sėdėt. Žinojau, kad ne su savo redakcija, nes tam fiziškai nėra vietos. Reiškia, kad būsiu kažkur, ne gana to kad nauja tarp savų, bet dar ir nugrūsta tarp „svetimų“. Galiausiai sužinojau, kad darbo vieta parengta, ir kol mane į ją lydėjo, klausiausi sarkastiškų pašaipų: tau išskyrėm puikią vietelę, manom pritapsi. Žodžiu, pasodino mane moteriško žurnalo redakcijoje. Vien dėl to vos neapsiverkiau. Na nepratus aš tarp moterų. Sunkiai man priimtinas tas šu šu šu vienai išėjus. Visa tai dar būtų nieko. Bet manęs gana nemandagiai paprašė išeit kokiai valandai, nes pas jas vyksta susirinkimas, o aš esu svetimas žmogus. Hm, galvoju bus linksma. Išėjau, o kur dėtis? Nieko leidykloj nepažįstu, kur eit nežinau. Praslampiojau rūsio koridoriumi, paskaičiau makulatūrą, nuėjau iki „savų“, bet šalia šefo naujokei irgi nebuvo labai jauku.
Kai pagaliau baigėsi tas susirinkimas, dėl kurio buvau išgrūsta, radau porą verkiančių moteriškių. Cha, galvoju, man čia patiks:). Reikia tik ausines greičiau įsigyti.
Taigi, jau savo naujoje darbo vietoje, atsisėdu ir … Atradimas. Kompe „Win Me“, kai tuo tarpu aprašinėti reikia „XP“ aplinkoje veikiančias progšes. Valio. Bet ir tai dar nieko. Pelė be rutuliuko. Dar kart valio (šitą išsiverkiau kitą dieną, o PC pakeitė po kokio mėnesio). Per mėnesį pasilinksminau, nes nedrįsdavau eit pas „savus“ prie testinio kompo, tai darydavau paveikslus namie, o darbe tik rašydavau. Smagiai prisiminiau kaip gyvenimą „pralinksmina“ mėlyna spalva, kuri atsiranda intensyviai dirbant. Turiu omenyje, dirbi dirbi dirbi ir šast mėlyni langai… O tu nieko neišsaugojai, nes jau seniai nuo visokiu mileniumų atpratus.
Iš kabineto mane išvarydavo kiekvieną trečiadienį, bet jau neimdavau į galvą. Po trijų mėnesiu baigėsi mano išbandymai ir darbe, ir moteriškoje redakcijoje. Kaip sakant jau nebe bandomą laikotarpį pradėjau po persikraustymo. Redakcija susilipdė ir visi gyvenam jaukiame vaikų darželyje. Ane, mielieji kolegos?

7 thoughts on “Antras darbas. Pirma diena”

 1. Manau, kad pas mus labai jauku, nors aš į vaikų darželį atėjau jau po persikraustymo 🙂
  Aš atėjusi čia pirmą dieną savo darbo vietą jau radau paruoštą. Bet neįsijungė kompas, taigi buvęs vienintelis technikos redaktorius lindo po stalu žiūrėti, kas ten negerai 🙂 Po to pusdienį praleidau “Sodroje”, o visą likusią dienos dalį tvarkiausi kompą. Tai kaip ir nedirbau. Pirmasis patyrimas su darbu buvo, kai atėjo šefas, tekštelėjo ant stalo maketą (kurio aš akyse nebuvau mačiusi) ir paklausė: “Kas čia negerai?”. Sakau “Nežinau”. O jis: “Čia viskas negerai, einam, parodysiu, kaip maketuoti”. 🙂

 2. Niekur perdaug nesirūpinama naujokais. Teko būti ir naujoku, ir pabuvusiu. Naujokams padėdavau. Dabar jau mažiau – o tai kai įpranta prie pagalbos, nei kaip nubaidyt 🙂 Ir žmonės, kurie patys susitvarko su pirmos dienos sunkumais yra stipresni, ar kaip čia pasakyt 🙂

 3. Tai čia ne sunkumai, tik nuotykiai:) Po persikraustymo tas pats technikos redaktorius ir mano kompa tampė:) Nesvarbu, kad darbo vietos susikomponavo išvakarėse po sambukos butelio:) Užtat jaukiai sėdim. Lauros atėjimą pražiopsojau nes man atostogos buvo:).

 4. Dariau,
  nė truputi nejuokauju. Man dažnai buvo nuoširdžiai juokinga, bet jei reikdavo paskubėt, tada beveik verkdavau. Po to gavau irgi ne koki kompą, su paveldu… Bet ten buvo XP, kas man pasirodė kaip rojus tai džiaugiausi. Dabar turiu iš vis naują, šį kartą su Vista. Blem, jaučiu dažniausiai iš kolegų kompus keičiu:) Bet tas pirmas man paliko įspūdį.

 5. Na, žinai — jau gali būti kokia nori Win versija, tik ne WinME! Esu ją bandęs, bet ji man rodos nė mėnesio neišbuvo — neiškenčiau ir grįžau prie 98SE, arba perėjau prie 2000 — neprisimenu.
  Tikrai užjaučiu 🙂

 6. Na, spėju, turėjo nenaudojamą kokią ir įkišo per daug nesivargindami. Žinant mūsų leidyklos vidaus politiką, tai nieko keisto 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *