Aha, alus man patinka

Supratot teisingai. Man patinka alus. Bet tikrai ne koks ten Švyturio Ekstra ar dar ten kažkoks. Man patinka tamsus alus. Ir jaučiuosi skriaudžiama. Kavinėje gali turėt Cola Light, gali turėt nealkoholinio alaus, ir šiaip pataikaut įvairiems skoniams… O tamsaus alaus ir su žiburiu nerasi. Gerai, kabokuose ne toks jau ir didelis pasirinkimas. Eikim į Maximą. Neskaitant kokio čekiško ir brangaus alučio… Tamsaus rasti be šansų. Ar bent pustamsio… Buvo Hornas su medum. Buvo ir pražuvo. Buvo Kalnapilio Juodas. Pabuvo ir pražuvo. Kur jie dingsta? Nepopuliarūs? Bet vardan vardo, vardan skonio… Jau geriau išleist naują pakuotę, ane? Nemėgstu visokių Čiliakų, bet eidavau į “Čili Kaimą” nes ten turėjo Vilmergės Juodo (mano kraštas). Nebeturi. Banas Čiliui:)
Gerai jau. Geriu Švyturio Baltiją, nes vienintelis tamsesnis alus rastas Maximoj. O ir tą patį ne visur aptiksi.
Išsiliejau. Klaidas ryt ištaisysiu.

18 thoughts on “Aha, alus man patinka”

  1. Niekada nemėgau tamsaus alaus. Bet visada siutino dirbtinai mažas pasirinkimas. Ar taip jau sunku turėti kokią dėželę įvairesnio alučio?! Na, maksimoj chė chė dar būna bavarijos, net kartais ir gineso, bet iš esmės laukti kažkieno malonės, kad išleisti pinigus?!

  2. Vat ginesas man nepatinka… Patinka kažkos ožys:) Bet gi brangus ir noriu pirkt aš prekę lietuvišką. O jie kaip susitarę… Ne ir viskas. Tamsaus nebus.

  3. Pasigirsiu – kaip alaus mėgėjas alaus mėgėjai – vakar ragavau, na, gėriau naminio alaus. Eeech, džiaugiasi dūšia 🙂
    Tik galva nesidžiaugia šiandien, nes maišiau su degtine ir vynu 🙂

  4. Aš irgi tamsaus alaus gerbėjas. GERDAVAU TIK tamsų ir taip pat susidurdavau su mažos pasiūlos problema parduotuvėse, baruose. Labai patikdavo “Kalnapilio Juodas”, kurio tik tarpais atsirasdavo ir vėl dingdavo, “IKI Gurmanų tamsus”, be to aš dar ir “Ginesą” mėgstu, jei tikras ir teisingai įpiltas (ten visa technologija jo pylimo yra, vienas pažįstamas barmenas rodė). O GERDAVAU dėl to, kad jau 8 mėnesiu negeriu nė lašo alkoholio, kam įdomu 🙂

  5. Jokios apgaulės! Bent jau įpratusiems 🙂 Naminis kerta tuos, kurie mano, kad tai tik gira. Su naminiu reikia elgtis pagarbiai.
    Dabar jau mažai kas daro alų namie. O gaila. Atsigėrus gero naminio traukia dūšią ,,ant dainų”, o ne eiti snukius malt 🙂 Ir vardas ,,alutis šnekutis” sukurtas visai be fantazijos, gryni pastebėjimai, ir tiek 🙂

  6. DNR – o kodėl nebegeri? Ar dėl sveikatos, ar dėl pinigų? Juokauju 🙂
    Nors yra pastebėta, kad jei žmogus meta gerti, tai su juo tampa sunku bendrauti 🙂

  7. DNR negeria dėl principų. Liko dar vienas mėnesis:))))
    scania, tai kad naminis alus labai skanus. O kai skanus – lengva padauginti. (man taip būna su “būsi trečias” tamsiuoju).

  8. O aš alų geriu kažkaip pagal sezonus. Kai šalta – tamsų. Kai karšta – šviesų (kai temepratūra optimali – maišau 😉
    Tik turiu bėdą – jei alus man skanus, pamirštu jo kainą. Ko pasekoje pasisėdėjimai Transilvanijoje su Ginesu ir Kilkeniu atneša ne tikrąsias, o moralines pagirias.
    O naminis – taip, superinis daiktas. Jei gerai išvirtas. Senelio brolis pasakišką virdavo…

  9. kaip as tave suprantu! as irgi tamsu megstu (: tai labai liudna kad jo niekur ner..
    gal kokia peticija reik parasyt apie alaus diskriminacija del jo spalvos? ((:

  10. juodas foreva!
    šiaip vieni skaniausių juodų tai čekiški. trst me, kad ir samson, koziol ar strbron. pabandyk, tikrai pamėgsi 😉

  11. kad jus kur velnias…taip visai netycia pamatai sau toki irasa – teks eit gineso ieskot, o jau buvau bepamirstas alu…

  12. Iš tamsių man dar Krushovice (atrodo, taip rašosi) patinka. Itin lengvas, nesaldus, iš skonio net nepriskirtum tamsiems. Rekomenduoju bent pabandyti.

  13. Jau kai prirekomendavot man, tai tikrai dabar prasigersiu:))) Nes man labai sunku atsilaikyt prieš skanius dalykus. Kaip malalietka kokia visai:) Vien dėl tos priežasties, kartais mazochistiškai pasirenkų ką nors, ko pakartot nesinorėtų.

  14. nonamexex, kai kus dar yra užsilikusio,bet jau mažai kur… Jis gi buvo žiemos šventėms kurtas:)
    p.s. sveikinu parašius 1000-jį komentarą:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *