gyva gyva

Na tai kaip gyvenate?

Man laikas bėga greitai. Štai ką reiškia turėti kalnus hobių, tegul ir kažkieno akimis nesvarbių, bet laiko šiam, laiko anam ir dienos jau nebėra.

Pirmadienis yra labai gera diena tuo, kad Spotify atnaujina savaitės rekomendacijas. Tada aš klausausi visokių man pasiūlytų keistenybių, po kiek laiko Last.fm nagrinėju kas čia tokie buvo.

Įdomybė. Vakar susilaukiau priekaišto, kad mano Šiukšlynėlio paieška neveikia. Hm, galvoju, taigi viskas veikia. Po poros tikslingų klausimų, ką reiškia neveikia, tai ką daro, paaiškėja, kad viskas veikia, tiesiog tų knygų aš dar neskaičiau. Čia buvo geras. Na, aš nesu gi skaičiusi visko, nors kai kuriems žmonėms atrodo, kad esu.

Dar viena įdomybė, kad savo grožio ir atradimų bloge rašiau apie arbatas ir šiandien netikėtai išgirdau (per aplink), kad kompanija labai džiaugiasi, jog blogerei parašius apie jų produktą, labai pašoko pardavimai. Nu smagu smagu, kad mano žodis pasiekia tikslines ausis.

Na ir dar, pradedu susivokti, kad vėl norėčiau turėti darbą, kurio pagrindinė esmė yra rašymas. Gal ir nostalgija CBL laikams, bet visgi tai, ką ten dariau, man patiko labiausiai iš viso to, ką esu dariusi už pinigus.

Tai tiek. Va matot? Nemirė tas blogas 😀

4 thoughts on “gyva gyva”

  1. Šaunuolė, taip ir toliau! (: šiaip kai nekomentuoju tai skaitau per feedly, tik dabar pamačiau kad dingo raudonas fonas, kaip čia taip?
    Ė, o kodėl mano komentaras didžiosiomis raidėmis atrodo? Interesting…

  2. Shiny, nežinau nieko dėl didžiųjų, pati pirmą kartą rašau komentarą :). Raudona tema nuėjo į temų kapines, o naujos tingiu irškoti. Užsimečiau pirmą pasitaikiusią.

  3. Kaip tik prieš kelias dienas pagalvojau, gal yra čia koks naujas įrašas, pasirodo, yra… 🙂 mano įdomybė – Šiandien droge netyčia pamačiau du veido kremo testerius, kurių galiojimo laikas baigėsi… 2014 ir 2015 metų vasarą, kremai tiesiog dvokia… kažkaip net nesitiki, kad to iki šiol niekas nepastebėjo… 😀

  4. M., čia geras! Bet gal, kaip tu, pastebi, pagūžčioja pečiais ir nueina, o pardavėjos galvoja, kad ai, niekas nepastebi, bus gerai, kito testerio nėra :). Dar kai pagalvoju, namų sąlygomis turbūt gali naudoti ilgiau nei galioja, bet parduotuvės sąlygomis, tai jie sugenda dar iki tos datos visų čiupinėjami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *