365/366

Įdomi šiandien diena tuo, kad kaip ir mūsų su G. aštuonių bendrystės metų sukaktuvės. Man įdomu dar ir tai, kad mano blogas toks senas, kad aš jau esu rašiusi apie aštuntas sukaktuves :). Ir tai savotiškas rekordas, nes devintų dar nėra tekę minėti. Labai juokinga dabar ten paskaityti komentarus, tokie naiviai vaikiški ir apie amžinybę. Aha, tokią, kuri dar tęsėsi porą mėnesių, gal vos daugiau.

Na, o šnekant apie šios dienos šventę, tai įdomūs tie 8 metai buvo. Labai. Pirmi pora, tai absoliučiai lėkščių daužymo. Na, perdedu šiek tiek, nes buvom įsigudrinę valgyti iš plastikinių, o tos, kurias pirkome pirmai vakarienei, dar ir dabar yra vienos iš tik dvejų turimų porų.

Vakar G. prikėlė blogą, kuriame rašėme savo dviračių kelionės istoriją. Ta kelionė vyko bebaigiant antrus metus kartu, berods. Ir man atrodo, kad būtent po jos baigėsi tas “lėkščių daužymas” bei praeities vaiduoklių vaikymaisi. Ar pradėjom gyventi nuobodžiau? Baikit, nemanau! Tiesiog esam truputį senesni, daugiau matę, neidealizuojantys ir vis dar bandantys priimti ne tik privalumus bei trūkumus.

Nežinau kaip ten bus, bet šiandien, tai labai norėčiau dar bent aštuonis minimum kartu praleist 🙂

Na ir rytoj tai jau 366 pabaiga.

2 thoughts on “365/366”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *