1965

Na atsiprašau, bet 20Lt už valandą..Paskaičiavus, kad buhalteris ar vadybininkas tiek per valanda tikrai negauna…Tai čia visos eitų dirbti tokį darbą, nes alga virš trijų tūkstančių..O jei už kvadratą 1 litas, tai 300 kv. metrų – 300LT, jei tvarkant tris sykius per savaitę 300X3 = 900lt, per mėnesį 3600lt dirbant tris dienas per savaitę?? aš čia kažko nesuprantu, paaiškinkite jei galite, ačiū.

Čia skaičiau forume temą apie namų tvarkytojas. Neklauskit kodėl. Aš kartais ir pati negaliu paaiškinti kodėl skaitau būtent tą ar aną temą. Ir man labai užkliuvo viršuje parašyta citata. Labai labai.

Paaiškinsiu kodėl.

1. Man atrodo, kad pats žmogus nustato kiek jis yra vertas. Kodėl namų tvarkytoja turi žiūrėti kiek uždirba kiti, pvz., buhalteriai ar vadybininkai? Aš pvz., sutikau savo darbą už daug mažesnę sumą, bet prieš kelis metus nesutikau, kad man pamažintų algą ir išėjau iš darbo. Sakysit vadybininkui ar buhalteriui reikia mokėti už šilumą ir išlaikyti vaikus? Na namų tvarkytojai irgi reikia. Ir ką?

2. Iš kur tas manymas, kad jei visi namus valydami galėtų uždirbti 3600lt tai tik tą ir darytų. Aš pvz., to darbo nedirbčiau ir už 5k. Ne dėl to, kad man jis blogas kažkuo, bet man nepatinka. Kaip ir telefoninio marketingisto, apželdintojo, mokytojo ir dar daug daug kitų darbų.

3. Kaip ten bebūtų, bet namų tvarkytoja yra prabangos reikalas. Kaip ir džipas mieste. Kaip ir baseinas ant stogo. Bet už džipą ar baseiną mokėti pinigų negaila, o štai žmogui, kad jis išvalys tavo 300kv m namą, kol tu mėgausiesi tuo džipu ar baseinu tai jau gaila?

 

9 thoughts on “1965”

  1. Na 20 lt uz valandą jei žmogus dirbs ir tikrai dirbs tvarkydamas namus nedaug…
    Turėčiau atliekamų tikrai mokėčiau.

  2. Taigi, kainos 20lt už valandą arba litas už kvadratą. Ir aš galvoju, kad tikrai nėra daug. O jei per daug (neišgali tiek) tai ir valaisi pats, o ne tvarkytoją kaltini.

  3. Samdydamas kažką labai nesunkiai skaičiuoju: jei aš, tarkim, gaunu 100 Lt per dieną, darbą atlikti man užtruks 3 dienas, tai max mokėtina suma gali būti 300 Lt. Kitu atveju man geriau tą darbą dirbti pačiam, žinoma, su salyga, kad sugebi.

  4. O taip, kad gali save vertinti kad ir 1000 litų valandai, bet jei nebus, išgalinčių tiek mokėti namų tvarkytojai, pastarąjai teks tenkintis mažesniu atlyginimu. Aš čia į tą punktą replikavau, kur “Man atrodo, kad pats žmogus nustato kiek jis yra vertas”. …Man rodos paprasta kaip du kart du, ko čia nesuprasti? Kol yra paklausa – bus ir pasiūla 🙂 Sutinku, kad namų tvarkytoja – prabangos reikalas, aš, pavyzdžiui, neišgalėčiau tiek mokėti, bet jei žmogus gali – tai kodėl gi ne? O pavydas – lietuviškas bruožas…

  5. Arba jiems teks valytis namus patiems.
    Apie savo vertės nustatymą aš kalbu realiai. Galiu prifantazuoti ir kad esu verta milijono už savaitę, bet savivertė ir svajonės nėra tas pats.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *