1469

Labas, Tas Kuriam Rašau Laiškus!
Kaip gi gyvuoji? Karščiai jau praėjo tai gali lengviau atsidūsti. Teisybę čia teta viename žurnale rašė, kad lietuviai nemoka elgtis, kai ~30 laipsnių karštis laikosi daugiau nei savaitę. Jie nemoka nei gerti pakankamai, nei dengtis galvą, nei tinkamai vėdintis… Teks išmokt :).
O savaitgalį buvome Ukmergėje. Žinai, kai aš sakau “mūsų kaime”, “taigi aš iš kaimo” ir pan., tai paprasčiausia nepikta saviironija. Nei aš manau, kad mūsuose yra ne kaimų, nei kad vienas kaimas didesnis už kitą. Tačiau didžiausioje Ukmergės “Maksimoje” pasijutau, kaip kalvarijų turguje. Rimtai. Visi lipa per galvą, stumdosi, griebia daiktus, šūkalioja. Fenomenalu, nes kokiame nors to paties miesto IKI taip nėra. Hm.
Dar viename žurnale skaičiau apie kažkokią moterukę. Perekšlę tokią. Vis interviu pareikšdavo, kad labai nori daug vaikų. Visai ne dėl to ji perekšlė. Dėl to ji tik moterytė norinti daug vaikų. Perekšlė ji man tapo dėl žodžių, kad nori tokio vyro, kuris galėtų sau leisti išlaikyti daug vaikų, na bent du. Va čia net springtelėjau. Na atsiprašau. Nesu feministė, bet man atrodo moteris planuodama vaikus turi susiskaičiuoti ar pajėgs viena juos auginti. Vyras su gerais finansais yra puiku nuostabu, bet jis visada gali gauti širdies smūgį nuo persidirbimo. Ir kas tada? Man regis teisingesnė mintis būtų “noriu daug vaikų, kai tik galėsiu jais pasirūpinti iš karto prisigimdysiu, ir kaip nuostabu būtų jei mano būsimo vyro lūkesčiai sutaptų ir džiaugtųsi vaikų darželiu namuose ir man padėtų ir rūpintųsi, kad šeimai nieko nepritrūktų”. Bet aš gal mažai suprantu apie pasaulį, tiesiog visada buvau mokoma pati savimi pasirūpinti ir kitiems padėti, ir pagalbos kuo mažiau prašyti.
O aną sykį ant mūsų laiptinės durų prikabino reklamą, atseit priemonė katėms/šunims nuo erkių ir blusų. Priemonė yra gintariniai karoliai. Atseit erkės bijo sakų kvapo, o įsielektrinusiame kailyje nesilaiko blusos. Taip jau ir matau erkutę, kuri verkdama spūdina iš miško, mol nes sakai jai smirda. O sesės lietuvaitės ilgakasės gali nesibaiminti laimo ligų, jei tik nepamirš močiutės karolių. Et. EkoDebilai vėl siaučia 🙂
O tu dažnai prisimeni žmones iš praeities? Buvusius bendradarbius, kurių net pavardės neatgamini, mylimuosius, suolo draugus, darželio lovos kaimynus?
Griebk bėgančią vasarą ir iki!
Salomėja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *