Žinau ką pagalvosit…

Šiandien vis svarstau iš kur kyla noras prieštarauti, įrodinėti priešingai, ginčytis. Kodėl „visažiniams“ vis norime parodyti priešingai?
Štai pasako jums, kad nespėsite vieno ar kito darbo. Realiom sąlygom gal ir nespėtumėte. Tačiau po tų žodžių užsispiriat, verčiatės per galvą. Ir še, turėkit… Nors jums tik šiaip sau pasakė, nei jam labai įdomu rezultatas, ne ką. Arba tebuvo tai pigi provokacija. Pavykusi.
Labai gerai tas maištas, kai susijęs su siekimu. Neužlipsi į kalną. Vat imsiu ir užlipsiu. Negausi šitų pareigų. Vat imsiu ir tapsiu jų verta. Neišdrįsi šokt su parašiutu. Dar pažiūrėsim…
Tačiau, labai pikta, kai sako: „tu to nesuprasi“. Oi oi, jei jau visokias ribas ir integralus universitete supratau, tai ko jau čia nesuprasiu gyvenimiško požiūrio?
Dar pikčiau, kai tau parodo, koks esi nuspėjamas. Kaip mano šefas mėgsta sakyti (skaitai, Audriau?), kad viską aprašysiu bloge. Na taigi ir kyla mintis tada nieko nerašyt.
Arba pradedu ką pasakot, o jis sako (vis dar skaitai, Audriau?) tai jau skaičiau. Rašei. Aha, visai išprotėjau ir į viešą eterį pripliurpiu necenzūruotų mėjinėjimų, ane?
Dar man mėgsta sakyt, taigi, čia ne tavo skonio/stiliaus. Arba atvirkščiai, kad šitas Salomėjai turi patikt. Kodėl po velnių? Ką mano nuomonė negali pasikeist?
Čia skaičiau kažkada knygą, kai tokia prietranka išpasakojo bendrakeleiviui, kaip turi atrodyt tobulas pasimatymas. Šampanas ten ir visą kita… O po to kai jai surengė tokį pasimatymą, jautėsi nusivylusi. Nes visai nenorėjo šampano. Norėjo to raudono gėrimo, kurį geria prie gretimo staliuko. Ir prieš tai, tiesiog nežinojo, kad tokio būna.
Tai gal nesidėkim žiną viską apie aplinkinius? Leiskim nuspręst kas jų skonio, ką jie sugebės, ką rašys ir ką supras. Žinoma, mažos provokacijos, kurios verčia tobulėti, dar niekam nepakenkė. Bet aš gi ne apie tai:))))).

5 thoughts on “Žinau ką pagalvosit…”

  1. Spėju, kad skaito Audrius 🙂 Viską ir visada. Aš net pamirštu, kad jis skaito, kol netyčia neišsiduoda 🙂
    Beje, man irgi nepatinka, kai žmonės kažkokį mano paveikslą ir sako: šitas jai patiks, šitas nepatiks… Tikrai, tuomet norisi daryti priešingai 🙂

  2. Spėju, kad skaito Audrius 🙂 Viską ir visada. Aš net pamirštu, kad jis skaito, kol netyčia neišsiduoda 🙂
    Beje, man irgi nepatinka, kai žmonės kažkokį mano paveikslą ir sako: šitas jai patiks, šitas nepatiks… Tikrai, tuomet norisi daryti priešingai 🙂

  3. va, va…kazkada panasiai norejau pasakyti paciai ar j., bet kazkaip nesusidejo tinkami zodziai,paskui pasimirso ir neatrode taip svarbu 😉 o db parasei kaip tik i desimtuka ;-)reik ir man neuzsimirsti…nors kartais visai naudinga, kai, pvz, kolege pasako, kur yra man tinkantys batai, nereik ieskoti;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *