vasaros nuotrupos

Gyvenimas gerėja. Pastaruoju metu vis neatsistebiu, kad negėrimo mada populiarėja. Natūraliai, be jokių kvailų lažybų ar mestų iššūkių. Jau ne kartą dalyvavau šventėse, kuriose nebuvo alkoholio, arba buvo labai mažai ir niekam neatrodė, kad va dabar tai bus nelinksma, nesiriš kalba, ar nebus ką veikti. Bet gal čia tiesiog pasikeitė mano aplinka? Kita vertus aš ir ne tik aš gretinu tai su vis didėjančia sportavimo mada. Koks ten alaus, jei ryt ryte norėsi prasibėgti 5km? Taip pat ir gamintojai bei pardavėjai rūpinasi negeriančiųjų meniu. Tikiuosi dar po metų bus dar didesnis pasirinkimas skanių gėrimų be laipsnių. Jau turim tikrai gerą baltą, dabar trūksta tikrai gero tamsaus.

Juodieji pokštai. Užsukame aną dieną pas vyro močiutę, o ji sako: “Ponia -ienė kokia pasikeitusi!”. Kadangi ponia -ienė ten buvo tik ji, tai ir klausiu: “Pasikeitėt, gal kirpykloje buvote?”. – “Ne, čia tu pasikeitusi!” – “Kad aš ne -ienė – sakau – taip kad…” – “O kas?” – “Tai Misė” – “Mes neprižįstam jokių Misių” – sako. Ir aš nelabai žinau kas tie mes, kažkiek jaučiuosi apkalbėta ir suku galvą kas čia dar manęs nepripažįsta ir kam užkliuvau. Tai imu rankinę ir sakau: “Eisiu jei jau nepripažįstama”, bet viską nuleidom juokais, nes nesu jau aš tokia bjauri kaip atrodau. Ir aš vis galvoju, kodėl žmonėms geriau būtų ponia ienė su žiedu ant dešiniojo piršto, plonutė ir mėgstanti kepti kotletus, bet ne štai Salomėja, kuri gal ir nelabai vykusi, bet vistiek su ponu anūku išgyveno ilgiau nei bet kuri kita 😀

Vakar mylimasis išpildė mano daugiametę svajonę ir visai netikėtai parnešė žalius akių lęšius. Ojėj kiek mes vargom, kol įsidėjau ir valio valio, kad ir trumpai bet mačiau savo akis tokias, apie kokias sapnuodavau kai bandydavau įsivaizduoti save gražią. Mmmm! Bijau, kad jei išmoksiu kada tuos daiktus įsidėti, tai prasidės manija nauja.

Mielai prasidurčiau dar skylę ausyje, bet labai tingiu gydyti po to, nes kas dieną dėvint šalmą tai labai sunku daryti. Ir dar man reikia naujos rankinės/kuprinės bei kompiuterio, kurį aš jau nusižiūrėjau, tik šiek tiek eurų reikia pataupyti.  Tai tiek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *