Truputukas tradicijų

Jau kažkiek metų turiu tokią mažą tradiciją spalio 12 dieną parašyti įrašą, tarsi atskaitos tašką. Apie mintis, praėjusius metus ir lūkesčius. Labai įdomu paskaitinėti. Štai pernai aš rašiau:

Ko norėčiau kitiems metams?
Pagaliau pabaigti remontus (taip taip vis dar ta užkeikta vonia. O dar žiema parodys ar nereikės šiltinti kažkokiu būdu miegamojo, kas vėl reikš darbus).
Dar pagerinti savo fizinę savijautą.
Pradėti dirbti ką nors tokio, kuo būčiau užsidegusi, mylėčiau, norėčiau ir neštų mažiausiai tūkstantį pinigų.
Vėl patirti kokią nors ypatingą kelionę. Šiemet net LT nepakeliavom, bo sutrukdė darbo birža iš kurios pasirodo jokios naudos.
Pradėti mokytis prancūzų kalbos. Nes jei emigruoti, tai ten kur šilta. O šilta pietų Prancūzijoje, Afrikoje ir t.t.
Ir viso kito ko tik gali protinga mergina užsimanyti.

Metai prabėga, o aš galiu pasiskaityti kokie gi ten mano lūkesčiai buvo. Remontus ir baigėme, ir nebaigėme. Visada gi atsiranda minčių, kaip galima patobulinti tą ar aną. Bet užtat vasarą pasigaminome knygų lentynas per visą sienelę. Ir ką. Kai noriu įkišti naują knygą, tenka pagalvoti kur čia ją įtalpinti. Smagu. Greitai jau reikės pratęsti lentyną ant nindzių sienos.

Savi fizinės savijautos nepagerinau, nes man reikia kapoti nagus už tingumą. Bet moralinė savijauta jau daug geresnė. Po truputį randu savo kvadratuką po mėnuliu.

Dirbu tai kas man patinka, turiu atvirukų parduotuvę. Ir man džiugina net mažiausias pirkėjas, man patinka ieškoti vaizdelių būsimiems atvirukams, bei galvoti, planuoti patobulinimus. Tiesa, pinigų nėra tiek kiek norėjau, bet nepastebėjau, kad labai dėl to liūdėčiau.

Atostogauti neatostogavom, bet buvom 3 dienoms Berlyne. Pakrovė geros energijos ir smagu! Prancūzų kalbos pamokos baigėsi ties tuo, kad parsinešėm mokomą knygą 🙂 Gal kitais metais?

Kas šiaip naujesnio? Jau minėjau, kad robotizuojamės: indus plauna robotas, rūbus plauna robotas, grindis valo robotas. Dabar laikas pamąstyti apie robotą valantį virtuvę, vonią ir langus.

Išlydėjome geriausius draugus gyventi į kaimą. Sėkmės.

Perskaičiau rekordinį skaičių knygų.

Visus metus lepinuosi savo mėgiamiausia latte kava.

Išmokau pirkti ebay. Atradau manodrabuziai.lt

O kiti metai? Norėčiau, kad už šildymą galėtume susimokėti iš algos ir dar ant elektros liktų 🙂 (juokauju aš čia, jei ką :))), norėčiau parašyti daug daug įdomių tekstukų į venividi.lt, norėčiau normalių, tingių atostogų (kad viską padarytų už mane kažkas), norėčiau mažiau neskaitadienių, norėčiau daugiau piešti ir kurti, mažiau tingėti, labiau prisiruošti. Norėčiau suplonėti pusiau (ne dėl kokios nors ligos). Norėčiau gerai besibaigiančių nuotykių. O bendrai paėmus – mano gyvenimas puikus. Rimtai :).

One thought on “Truputukas tradicijų”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *