Truputį apie svarbius apsirengimus

Šiandien ponas direktorius rašydamas į kalendorių darbus suriko: “Zuiki, ką kitą mėnesį jau mūsų vestuvės?”. Vis atrodo dar trys mėnesiai, dar trys mėnesiai. Pusė trijų mėnesių tik.

Bet aš apie aprangą. Diena artėja ir vis daugiau kas manęs paklausia apie suknelę. Ir vis kažkaip gūžčioju pečiais, o jie galvoja, kad maivausi ir kažko nesakau.

Bet aš pagalvojau gi, kad man svarbiau būna ką apsirengti į kitų vestuves, gimtadienius ar šventes. Nes norisi atrodyti gražiai. Aš gi nei plona, nei graži, tai noriu atrodyti dailus begemotas dailių gazelių draugijoje, o ne kaimo karvė dekoratyvinių ožkelių gaujoje. Norisi ir neužgožti jubilijato, ar nuotakos, na ir taip toliau. Bet kai bus mano vestuvės tai tegu gal kiti sau suka galvą. Aš gi net su džinsais būsiu svarbiausia tą dieną, tai kažkaip ir nesijaudinu per daug. Ne labiau nei kiekvieną rytą, nes aš mėgstu sau kas dieną būti graži. Man tai svarbu. Ką nors gi apsirengsiu, ką nors tokio kas man pačiai patiks. Labiau man neramu dėl plaukų. Ar tą dieną jie mane pasveiks puikia nuotaika. Wash and go ženytis, ar turėsiu keturis kartus plaut galvą ir džiovint, ir raityt, ir vėl plaut ir galiausiai apsižliumbt. Juokauju.

Pagal dabartinį planą tai suknelė bus tamsiai mėlynai baltai dryžuota, o bateliai tai holografiniai sportbačiai. O tas planas modulinis ir laisvai bet kada keičiamas. Va taip va.

navy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *