Tos priklausomybės

Kažkaip galvoju, be interneto kartais gerai. Jei esi gamtoje, šiaip nori pailsėti nuo informacijos triukšmo, atostogauji. Kita vertus gi atostogaujant faina dalintis įspūdžiais, o ir kitais atvejais galimybė rasti informaciją ar pagauti draugą praverčia.

Šiandien dingo namų, o tuo pačiu ir mano darbo internetas. Iki šiol, kai rašau nėra. Tradicinis rūterio perkrovimas nepadėjo. Nepadėjo ir kitas dažnas “ai palauksiu ir tuoj atsiras”, bet ta proga pasidariau ryšio nereikalaujantį darbuką. Tada gi pagalvojus apie “reikia padaryti” prie klaviatūros pakyla rankos ir nusileidžia po kitos minties. Gi nėra interneto. Po to jau telefonui liepiau skleisti vaifai ir prisijungusi planšete bei įsijungusi Hangout, puoliau skųstis brangiausiajam. Nes jis mano gelbėtojas ir paskambins interneto tiekėjams. Tik įpusėjus pokalbiui žinutės nebegaliu nusiųsti, o telefone supypsi sms, kad baigėsi pinigai. Fak, nes taip nelabai gali būti. Pažiūriu interneto sunaudojimą, kur paaiškėja  kad kažkoks debesų agentas suėdė belekiek megų. Nelabai tik suprantu, kokia programa tuos debesis įjungia, ir kodėl interneto sunaudojimas ženkliai nuo vakar padidėjo. Pagoglinti, aišku irgi negaliu. Atjungiu samsungo debesų profilį, atrodo įtartiniausias, nes nežinau kas dar čia toks piktas gali būt.

Susiskambinam su brangiausiuoju, jis pažada papildyt sąskaitą, tik turiu atsiųst numerį. Čia dėl to, kad mano telefone dvi sim, ir internetui naudoju papildomą, kurios numerio nežinau. Galvojau bus lengva, tik nueisiu į sim tvarkyklę ir pažiūrėsiu koks numeris. Aha prie vienos sim yra, prie kitos ne. Numerio nerodo aišku ta, kurios reikia. Lygiai tas pats ir prie pagrindinės telefono informacijos. Labai juokinga, bet nežinau savo numerio. Lyg ir reiktų skambint informacijai, bet numerio irgi nežinau. Galiausiai pasiduodu ir išsiunčiu sms, pinigų jai dar užtenka. Gavęs numerį draugas papildo 20Lt, aš vėl pašarinu vaifai ir per minutę nespėjusi apsižiūrėti, gaunu sms, kad baigėsi pinigai. Čia jau nebe fak, čia jau gerokai riebiau. Vėliau pasirodė, kad dėl visko kaltas dropboxas, tiksliau aš, nes leidau jam sinchronizuoti ne tik fotkes, bet ir šį tą daugiau, o jis nuoširdžiai sureagavo į tą vieną varnelę ir sąžiningai tuo ir užsiėmė. Bet ir šitai atradau dedukcijos būdu. Ką vakar padariau, kad pakito duomenų suvartojimas penkis kartus, nes programų nediegiau.

Na, gerai, galvoju, mėtosi dar vienas simas iš seno planšo, kuris turėjo 3G. Gal ten dar koks planas užsilikęs? Įkišu į telefoną iš karto sulaukiu piktos žinutės. Nėra pinigų. Ne tai ne, perdedu į kitą sim lizdą savo pagrindinę kortelę. O ji jau 13 metų kaip tele2. Ir čia prisimenu, kad gi, kad mano telefone neseniai atstatyti gamykliniai nustatymai, o Tele2 dar jokiame telefone man neveikė iš karto ir tekdavo redaguot mobilaus interneto nustatymus. O jų pažiūrėti operatoriaus puslapyje negaliu, nes neturiu ryšio. Čia jau pradėjau kikent ir nuėjau skaityti žurnalo, iki kol grįžęs brangusis pasidalino savo internetu ir papildžiau tą žaibiškai iššluotą sąskaitą. Dabar va rašau, laukiu gal “tikras” internetas atsiras. O ir publikuoti įrašą galėsiu tik tada, nes nėra namų interneto, nėra ir blogo. Sunku su tomis priklausomybėmis.

Tą pačią dieną veikti atsisakęs buvo ir brangiausiojo kompiuteris, o prieš miegelį ir mano skaityklė, sėkmingai veikianti pusantrų metų – pati resetinosi. Būna gi smagumų.

Posted from WordPress for Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *