205(96) Maksas Frajus "Žalieji Išmos vandenys"

Maksas Frajus “Žalieji Išmos vandenys”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: nežinau ar galima daug prikomentuoti penktą veikalo dalį. Galima pakritikuoti viršelį, nors aš turbūt vienintelė (kartu su leidykla), kuriai jis visai patinka. Žalias gi. Su raudonu. Galima pabambėti, kad vertėjas nebe tas pats. Bet aš tokių subtilybių nepastebiu. Galima paverkti, kad knyga labai trumpa – va čia tai rimtai. O šiaip taigi čia ciniškasis nuostabusis Maksas. Tad jei patiko senos dalys, patiks ir šita. Tiesa, jau buvau primiršus, mat pora metų pralėkė nuo anų skaitymo. Bet ir vėl juokiausi iš sarkazmo ir taiklių pagalvojimų, kad ir “Neprivalai tapti jų bičiuliu. Bičiuliai įgyjami malonumui arba kaip vaistas nuo vienatvės – be viso šito puikiausiai galima ir apsieiti...”. Rekomenduoju visiems, kurie skaitė senas dalis.
Oficialiai: Makso Frajaus „Echo labirintų“ knygų serija – tarptautinis fantasy žanro bestseleris, sužavėjęs ne tik fantastinės literatūros, bet ir nuotykinių romanų, detektyvų mėgėjus. Naujausia „Echo labirintų“ serijos knyga „Žalieji Išmos vandenys“ įtrauks į naujus Makso ir jo aštrialiežuvių bičiulių iš Slaptosios paieškos tarnybos nuotykius. Teks išsiaiškinti, kas ir kodėl Echo gyventojus vilioja į tamsius Churono upės vandenis. Ne nusiskandinti, o tiesiog užmigti upės dugne! Mirties Mantiją nešiojantis Maksas šįkart pats paklius į mirtiną pavojų ir taps jauku nematomai Žaliųjų vandenų pabaisai.
Puslapių skaičius: 244
Knyga mamos.
Perskaityta 2010 08 15

3 thoughts on “205(96) Maksas Frajus "Žalieji Išmos vandenys"

  1. Ach … kaip aš laukiau šios knygos, po ketvirtosios vis tikrinau ir tikrinau ar neišleido kitos, kol galiausiai supykau: atsibodo ir nustojau 😀 Labai erzino faktas, kaip greitai Lietuvos knygynai “suvampyrėjo” , o Maksas Frajus populiarumo vis nesulaukia, nors tai daug geresnės knygų serijos :] Visas perskaičiau, o paskui ir dar porą karų iš naujo, tiesiog negaliu paleisti iš rankų! Tikrai siūlau pabandyti, nepasigailėsit !

  2. kadangi as megstu tokio tipo knygas, si man irgi patiko, ko gero vienintelis minusas tai kad virselis minkstas ir irisimas prastas, labai jau greit ,,susiskaito” tokia knyga, ypac jei ji- bibliotekos. ir nekibkite prie virselio, jis puikus:))

  3. Viršelis kaip viršelis, bet labai nepatiko, kad formatas pakeistas.. Suprantu, kad knyga būtų labai plona, bet vis geriau nei dabartinis variantas.
    Taip pat šioje dalyje pastebėjau daug gramatikos klaidų, o tai labai nuvylė, atrodo, vis mažiau dėmesio skiriama šiai knygų serijai. Dar daug dalių liko, labai nenorėčiau, kad tokia puiki serija būtų sugadinta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *