187(78) George Orwell "Dienos Paryžiuje ir Londone"

George Orwell “Dienos Paryžiuje ir Londone”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: pirma mano pažintis su Orwellu. Na aš žinau kas yra “Gyvulių ūkis”, bet niekada netraukė skaityt. O ši knyga traukė savo viršeliu. Patiko. Paprasta, tikra. Tiesa, mums jau nieko labai naujo. Bet ne šiandien ji ir parašyta. Kas mėgsta skaityti apie skurdžius didmiesčių rajonus, prastus darbus, valkatavimus ir personažus sutinkamus tokiose sąlygose – suskaitys.
Oficialiai: Kaip tvirtų požiūrių socialistas ir kovotojas prieš žmogaus pažeminimą bei socialinę neteisybę, autorius ryžtasi savo kailiu išbandyti žemiausios socialinės klasės gyvenimą. Jis dirba laikinus ir paprastus darbus Paryžiaus užkandinėse bei restoranuose, vėliau išbando iš vienų nakvynės namų į kitus keliaujančio bastūno likimą Londone.
Puslapių skaičius: 232
Knyga iš bibliotekos
Perskaityta 2010 06 07

4 thoughts on “187(78) George Orwell "Dienos Paryžiuje ir Londone"

  1. O mane “Gyvulių ūkis” dar vaikystėje sužavėjo, kai dar beveik nesupratau, apie ką ten, kas, ir kaip… Buvo kažkoks relyzas, kur “Ūkis” ir “1984-ieji” vienoje knygoje buvo išleisti, minkštais viršeliais. Tai “Ūkį” arti dvidešimties kartų esu perskaitęs iki šiol, “84-uosius” – dukart. Prisiversdamas.

  2. turėjau pasirinkimą kurią orwello knygą nusipirkti ir turėti sau, kadangi ūkis ir 1984 jau buvau skaitęs, pasiėmiau šitą, ir visai nepasigailėjau. puiki knyga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *