150(41) Luisas Kerolis "Alisa stebuklų šalyje ir veidrodžio karalystėje"

Luisas Kerolis “Alisa stebuklų šalyje ir veidrodžio karalystėje”
Mano įvertinimas: 1/3 ( 1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: aha, visai nesuklydau rašydama įvertinimą. Pamenu šią knygą gavau gal trečioje klasėje pirmūnystės proga. Perskaičiau. Nesusižavėjau. Nesusižavėjimo faktą pamiršau. Po to nuolatos kitose knygose, filmuose, dialoguose minimą Alisą ėmiau savotiškai idealizuoti. Neprisiminiau iš knygos smulkmenų, bet faktus ir bendrą vaizdą turėjau. Dabar gi prieš pasirodant filmui su Depuku, nusprendžiau atgaivinti tas smulkmenas. Jau suaugusios akimis žvilgtelėti į personažus, kuriuos nagrinėja visas pasaulis. Ir. NEPATIKO. Sakyčiau, kad paprasčiausiai nuobodu. Jau kažkur esu minėjusi, kad man nepatinka kai pagrindinis veikėjas yra atsiprašant višta. Ir jaunas Alisos amžius jai neleidžia tokiai būti. Čia tik mano nuomonė.
Oficialiai: Tai dvi istorijos apie mažą mergaitę Alisą, kuri „įkritusi“ keistan pasaulin po žeme, klaidžioja po Stebuklų šalį, pereina Veidrodžio karalystę, sutinka keistų ir juokingų būtybių, patiria neįtikėtinų nuotykių.
Puslapių skaičius: 223
Knyga nuosava.
Perskaityta 2010 02 19

18 thoughts on “150(41) Luisas Kerolis "Alisa stebuklų šalyje ir veidrodžio karalystėje"

 1. Daliau, aš turbūt tik iš matematikų ir fizikų (ir panašių tiksliukų) tikiuosi. Jau iš ko mažiausiai tikiuosi, tai iš filologų:)

 2. Tai, kad klasika, savaime mažai reiškia. Dabartinės knygos irgi kažkada (gal net tada, kai iš vis knygų nebebus) bus klasika. Bet ar tos, kur šlamštas taps nuo to geresnės? Pasirodo ta Alisa mažai kam patinka 🙂

 3. Fuu, o aš galvojau, kad man vienai nepatiko nei knyga, nei multikas, nei viskas, kas susiję su Alisos tema. Kai buvau maža, nieko nesupratau, o dabar tai tiesiog nuobodu.

 4. Didieji protai tokiems patiems [o visų pirma – sau] rašo.
  * The Duchess: You’re thinking about something, my dear, and that makes you forget to talk. I can’t tell you just now what the moral of that is, but I shall remember it in a bit.
  Alice: Perhaps it hasn’t one.
  The Duchess: Tut, tut, child! Everything’s got a moral, if only you can find it. *
  ♫ Pogo – Alice

 5. skaičiau šitą knygą vaikystėj, na, kokioj 4 klasėj gal, ir man labai labai patiko. Kaip ir visos kitos knygos su stebuklais – Merė Popins, muminukai ir pan.
  Skaitydama tas knygas trumpam “apsigyvendavau” tuose pasauliuose,o apie nuobodumą net mintis nekildavo 🙂

 6. man nepatiko.per daug fantazijosviskas painu ir nuobodu,buvo kancia kai per literatura reikejo perskaityti istrauka….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *