Kontaktai ir kodėl “Šiukšlynėlis”

Visais klausimais rašyti galite adresu:

salomise@gmail.com

Facebook puslapis

Instagram puslapis

Kodėl “Šiukšlynėlis”?

Daugelis baisisi tokiu nepagarbiu pavadinimu knygų blogui. Atstumia? Išbaido? Tas nėra blogai, nes aš tikrai nesiekiu pritraukti dvasingų veidų ir piktų komentarų, kai pasakau, kad man nepatiko, kažkokia labai vertinga klasikinė knyga.

Tačiau pavadinimas susiklostė istoriškai. Jis, prieš daugiau nei 10 metų, tebuvo variantas juodraštyje. Turėjau kitą blogą, kuriame netilpo knygos, norėjau susikurti atskirą tinklaraštį  dedikuotą vien skaitiniams. Tuo metu nesugalvojau pavadinimo, nes “Mano knygos”, “Salomėjos knygos”, “Margos avys”, “Juodos raidės” nelipo. Laikinai pavadinau “Šiukšlynėliu”, bet nėra gi nieko pastoviau už laikinumą.

Gal ir gerai, nes vien šiandien soc. tinkluose seku kolegas, kurie vadinasi “knygų valandos”, kartu su knyga”, “ką skaityti”, “bitės skaito”, “knygų drakonas”, “knygų žiurkės”, “Aš skaitau”, “knygų gurmanė”, “skaitymo ypatumai”, “dar vieną puslapį”, “knygų dama”, “knygose”, “perskaičiau”, “puslapis po puslapio”, “mano knygų pasaulis”, “prigauta su knyga”, “skaitantis katinas”, “knygų pelėda”, “popieriniai puslapiai”, “katės biblioteka”, “knygų graužikė” ir t.t. Su visa pagarba, bet kartais galvoje tuos žmones sumaišau, kad ir kaip man būtų gėda dėl neatidumo. Ir tik geriau susipažinusi pradedu atskirti, labiausiai per mėgstamas knygas 😀

Tad tiesiog būsiu “Šiukšlynėlis”. Knygų 🙂

O dar ir tai, kad skaitau labai įvairias knygas ir jas skirstau į geras, puikias bei dar geresnes, primena rūšiavimą. Tad neieškokime žodžiuose baubų ir gyvenkime linksmai.  😀

Salomėja

P.S. Džiugiai kviečiu apsilankyti ir kitame mano bloge Venividi.lt bei užsukti į atvirlaiškių parduotuvę, kur tikrai rasite ir knyginių atvirukų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *