Kontaktai ir kodėl pavadinimas yra “Šiukšlynėlis”

Labas, aš Salomėja, šio blogo autorė ir  visais klausimais rašyti galite adresu:

salomise@gmail.com

Facebook puslapis

Instagram puslapis

Kodėl knygų blogo pavadinimas yra “Šiukšlynėlis”?

Daugelis baisisi tokiu nepagarbiu knygų blogo pavadinimu. Atstumia? Išbaido? Tas nėra blogai, nes aš tikrai nesiekiu pritraukti nelanksčių, keistumo bijančių žmonių. 

Pavadinimas tiesiog pats prilipo. Jis, prieš daugiau nei 11 metų, tebuvo variantas juodraštyje. Turėjau kitą blogą, kuriame netilpo knygos, norėjau susikurti atskirą tinklaraštį, dedikuotą vien skaitiniams. Tuo metu nesugalvojau pavadinimo, nes “Mano knygos”, “Salomėjos knygos”, “Margos avys”, “Juodos raidės” nelipo. Tiesiog pasimatuodavau ir sakydavau „kitas!“. Laikinai blogą pavadinau “Šiukšlynėliu”, bet nėra gi nieko pastoviau už laikinumą.

Gal ir gerai, nes vien šiandien soc. tinkluose seku kolegas, kurie vadinasi “knygų valandos”, kartu su knyga”, “ką skaityti”, “bitės skaito”, “knygų drakonas”, “knygų žiurkės”, “Aš skaitau”, “knygų gurmanė”, “skaitymo ypatumai”, “dar vieną puslapį”, “knygų dama”, “knygose”, “perskaičiau”, “puslapis po puslapio”, “mano knygų pasaulis”, “prigauta su knyga”, “skaitantis katinas”, “knygų pelėda”, “popieriniai puslapiai”, “katės biblioteka”, “knygų graužikė” ir t.t. Ar tai blogi pavadinimai? Oi, tikrai ne! Daugybė žmonių tapo draugais. Bet su visa pagarba, visgi kartais galvoje tuos žmones sumaišydavau. 

Tad tiesiog būsiu “Šiukšlynėlis”. Knygų 🙂

O tai, kad skaitau labai įvairias knygas ir jas skirstau į geras, puikias bei dar geresnes, primena rūšiavimą. Tad neieškokime žodžiuose baubų ir gyvenkime linksmai.  😀

Kiti mano projektai ir darbai

Džiugiai kviečiu apsilankyti ir kitame mano bloge Venividi.lt, kuriame pasakoju apie savo gyvenimą bei įvairius išbandytus produktus.

Gal esate postcrosser’is? Siūlau užsukti į parduotuvę favoritepostcard.com, kur tikrai rasite ir knyginių atvirukų. Beje, jei domina vaizdeliai reprezentuojantys Lietuvos grožį, tai neseniai įkūriau dar vieną atvirukų parduotuvę – Nebulamakers.lt yra naujausias mano projektas.

Grįžkime prie knygų. Keletą mano tekstų apie knygas galite perskaityti ir Patogupirkti.lt knygų bloge

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *