Kruvinasis Mėnulis, Katrine Engberg

1186(109) Katrine Engberg „Kruvinasis Mėnulis“

Kruvinasis Mėnulis, Katrine EngbergKatrine Engberg „Kruvinasis Mėnulis“

Mano komentarai: Dar viena detektyvinė serija ir čia yra antra dalis. Ir, žinote, kai skaičiau pirmą tai nuobodžiavau, bet kita jau laukė lentynoje. Nebūtų laukusi, nebūčiau skaičiusi. Tačiau progresas yra, patiko daug labiau. Beje, ir čia šiek tiek nuobodulio jutau. Nė nepalyginsi su geriausiais, bet… Bet mano lentynoje guli nauja serijinė knyga – ketvirta. Žinau, kad pirmos trys labai patiko, tačiau… Sunkiai pamenu pagrindinę tyrėją. Vos pradėsiu skaityti, viską atsiminsiu, bet dabar spėlioju ar čia ta, kuri botagėliu eina pasiplakti, ar ne? O štai Jepę Kiornerį ir Anetę Verner pamenu, nors jie niekuo ir nepasižymėjo. Tad, gal kažką turi jie, ar ne?

Istorija pasakoja apie kraupiu būdu nužudytą dizainerį. Kažkas jam į gėrimą įpylė cheminio valiklio ir žmogus išdegė iš vidaus. Blogai tai, kad pagrindiniu įtariamuoju tapo tyrėjo Jepės geriausias draugas. O tada atsiranda dar viena pramogų pasaulio auka, vėliau – kitas pasikėsinimas.

Be to, kad du keisti tyrėjai, tai yra Jepė su savo problemomis ir storžievė, nuolat maistą kemšanti, Anetė, bando išnarplioti bylą, dar yra ir pensininkė iš pirmos knygos. Aną kartą ji rašė knygą ir žudikas pagal rankraščio siužetą vykdė žmogžudystes. Šį kartą bobulė irgi randa kaip įsiterpti į tyrimą. Tad, tikiu, kad kitose knygose dalyvaus taip pat.

Negaliu pagirti autorės už įtempto siužeto vystymą, oi ne. Atrodo bėga, dega, miršta, o viskas lėtoka ir taip jau sunkiai įtraukia… Tačiau negaliu ir sakyti, kad detektyvas blogas, jis savotiškai originalus. Nusikaltimų idėjos nesikartoja su kitomis knygomis. Tad po antros dalies esu tikra, kad skaityčiau ir trečią.

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, bet nebuvo ir labai blogai, nepatinkančių knygų aš nebaigiu, 2 – tikrai gera, nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, osom, wow, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Oficialiai: aprašymas leidyklos „Baltos lankos“ puslapyje.

Puslapių skaičius: 432
Knygos kilmė: knygą padovanojo leidykla „Baltos Lankos“
Perskaityta: 2020 09 15
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygų serija:  Pirma dalis „Sėjikas“, antra dalis „Kruvinasis mėnulis“.
Knygos žanras: detektyvas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *