984(10) Angela Marsons “Dingusios mergaitės”

984(10) Angela Marsons “Dingusios mergaitės”

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Prieš rašydama savo komentarą, kurį laiką sėdėjau ir bandžiau atsiminti knygos pavadinimą ar bent apie ką ji buvo. Juk žinojau, kad vėl skaičiau šios autorės detektyvą, tik ką Kim tyrė? Nepavyko. Tad telefono užrašuose pažiūrėjau kaip vadinosi istorija ir viską prisiminiau. Ar tai reiškia, kad knyga bloga? Ne. Tik aš turiu gana prastą atmintį skaitiniams, todėl kažkada ir pradėjau rašyti knygų blogą. Žinoma, kažkokias itin ypatingas visada prisimenu, bet jei atvirai, tai yra tokių autorių, kurių pavardės net neperskaitau, nes o kam? Kai reikia blogui, nusikopijuoju iš el. knygyno. Tuo noriu pasakyti, kad aš panyru į istorijas ir man nesvarbūs pavadinimai, autoriai, premijos, vertėjai ar vertimų kokybė. O į detektyvus aš iš viso neriu aklai.

“Dingusios mergaitės” yra apie dingusias mergaites :). Pagrobiamos dvi draugės, o tėvai gauna sms, kad gyva liks ta, kurios šeima sumokės didesnę išpirką. Na, o nuolatinė autorės veikėja, detektyvė Kim imasi užduoties surasti mergaites gyvas. Žinoma, savęs netausoja ir viską priima asmeniškai. Veiksmas greitas, nenuobodu. Ko dar norėt? Jei galėčiau paprašyti, tai prašyčiau geriau susuktos pabaigos, bet kitas autorės knygas skaitysiu.

Oficialiai: Dingo dvi mergaitės. Tik viena iš jų sugrįš.

Pora, pasiūliusi didžiausią išpirką, atgaus savo dukrą. Pralaimėjusi pora — nebe. Supraskite teisingai. Viena mergaitė mirs.

Kai devynmetės geriausios draugės Šarlė su Eime prapuola, jųdviejų šeimos panyra į tikrą košmarą. Atsiųsta žinutė patvirtina baisiausius nuogąstavimus — mergaitės tapo šiurpaus pagrobimo aukomis.

O kai antroji žinutė supriešina abi šeimas, nes priverčia rungtis dėl savo vaikų gyvybių, detektyvei inspektorei Kimai Stoun ir jos komandai laikas ima tiesiog tirpti.

Atrodo, kad nusikaltėliai visą laiką juos lenkia bent vienu žingsniu, o kai vienas po kito atrandami du lavonai, Stoun pradeda suvokti, kad su tokiais negailestingais žudikais jai greičiausiai dar nebuvo tekę susidurti. Tikimybė sugrąžinti mergaites namo gyvas su kiekviena valanda vis mažėja…

Galbūt išnarpliojus tamsiausių šeimos praeities paslapčių voratinklį, pavyks išspręsti šią bylą. Tačiau ar Kima pajėgs tai padaryti? Ar vienam vaikui teks sumokėti aukščiausią kainą?

Gairės sau: KPS: 416 Kb 2018 12 20

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Mano parduodamos knygos

Dar viena vieta, kur rašau apie knygas: www.venividi.lt/straipsniai/category/knygos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *