970(69) Gregg Hurwitz “Našlaitis X”

Gregg Hurwitz “Našlaitis X”

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Mane patraukė aprašymas ir skambūs šūkiai. Tai Džeimsas Bondas, tai Džekas Ryčeris, tai mane ir papirko. Mėgstu kartais paskaitinėti neįtikinamas amerikietiškas nuotykių istorijas apie superherojus. Šioji gi ir patiko, ir ne. Ji pasakoja apie vaikiną, kurį vaikystėje taip tarsi ir užverbavo. Būdamas našlaitis ir neturėdamas kur dėtis, jis sutiko nerti į avantiūrą, važiuoti su svetimu žmogui į pažadėtą geresnį rytojų. Našlaitis buvo rengiamas tapti specialiuoju agentu, žudiku ir t.t., na patys suprantat, kaip būna tokio tipo filmuose ir knygose. Po tam tikrų įvykių jis pasitraukia į pogrindį ir užsiima nemokama pagalba geriems, bet prastose situacijose atsidūrusiems žmonėms. Patekot į sekso vergiją? Našlaitis X gali padėti. Narkotikų prekeiviai pagrobė dukrą? Kreipkitės į našlaitį X.

Nepamirškite, kad tai amerikietiškas bondiškas trileris, tad, žinoma, kažkurioje vietoje viskas nueina ne taip, medžiotojas tampa medžiojamu ir įvykiai veja įvykius. Nors nėra nuobodu, bet labai kažko trūksta. Gal stipresnio charakterio, mat pagrindinis veikėjas lyg ir bandytas pavaizduoti žmogiškas, turintis savyje jautrumo, bet ne visai įtikino. Visgi, manau skaityčiau apie jo nuotykius dar. Tad vidutinė knyga puikiai tinkanti neįpareigojančiai pramogai.

Oficialiai: Žmogus Iš Niekur — tai asmuo, apie kurį šnekama paslapčiomis. Sakoma, kai su juo susisiekia neviltin puolusieji, ant bedugnės krašto atsidūrusieji, tie, kurie nebeturi į ką kreiptis pagalbos, Žmogus Iš Niekur be jokio atlygio gali padaryti ir tikrai padarys viską, kad juos apsaugotų ir išgelbėtų, nors kartais tenka rizikuoti savo gyvybe.

Ir tai tikrai ne legenda…

Gairės sau: KPS: 416 Kb 2018 10 17

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Mano parduodamos knygos

Dar viena vieta, kur rašau apie knygas: www.venividi.lt/straipsniai/category/knygos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *