752(9) Michel Bussi "Niekada nepamiršti"

cdb_Niekada-nepamirsti_z1Michel Bussi “Niekada nepamiršti”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Ieškodama viršelio atradau, kad jau esu skaičiusi vieną autoriaus knygą. Keista pasirodė, bet ir ne pati blogiausia. Tą patį galiu pasakyti ir apie šią detektyvinę istoriją. Kadangi jų esu skaičiusi labai daug, tai tikrai esu šiek tiek kritiškesnė nei tie, kurie mažiau tokio žanro kremta. Skaitydama sutikau labai daug silpnų vietų, šiek tiek erzino naivus pagrindinis veikėjas. Nepasakyčiau, kad atspėjau pabaigą, bet daugybę detalių tai tikrai, ėjau teisingu keliu.
Šiaip jau visas maskaradas, kurį rasite knygos gale man pasirodė juokingas ir silpnas, tačiau turiu pripažinti, kad autorius vistiek kažkuo suintrigavo. Perskaičiusiu pusę knygos įsitraukiau ir pasidarė smalsu kuo gi viskas baigsis.
OficialiaiPaini faktų dėlionė, psichologijos gelmės ir manipuliacijos žaidimas. Džamalas Salaju, pats išgyvenęs nelengvą vaikystę, dirba vaikų psichologinės terapijos institute. Per atostogas, norėdamas pasiruošti Monblano ultramaratonui, jis atvyksta į mažą Prancūzijos pajūrio miestelį, garsėjantį įspūdingais kreidiniais skardžiais. Vieną rytą bėgiodamas pastebi ant tvoros pakibusį raudoną Burberry šaliką, o netrukus ir persigandusią merginą, kurios suplėšyta suknelė byloja apie niekšingą nusikaltimą. Jie vieni. Laikas sustoja. Mėgindamas išgelbėti ant skardžio atbrailos stovinčią nelaimėlę, Džamalas ištiesia šaliką, tačiau mergina metasi žemyn. Nubėgęs į apačią vaikinas paplūdimyje randa negyvą nepažįstamąją su raudonu šaliku ant kaklo ir du liudininkus. Tokia Džamalo versija. Tačiau kaip šalikas galėjo apsivynioti merginai aplink kaklą? To paaiškinti Džamalas negali… Iš liudininko vaikinas tampa įtariamuoju. Nepalankiai susiklosčiusios aplinkybės, o gal painus ir labai gerai apgalvotas nusikaltimas?
Žymos sau: KPS: 424, Kb, 2015 12 13
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *