600(20) Tess Gerritsen "Dingusios"

Tess Gerritsen “Dingusios”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Žiū, šeši šimtoji šiukšlynėlio knyga! Kaip visada Gerritsen su savo trileriais prikausto taip, kad negali sustoti. Tai ir nesustojau, suvalgiau vienu ypu. Knyga yra iš Ricoli ir Moiros serijos vidurio. Tad truputį džiaugiausi žinodama, kad viena iš šių damų išsikapanos iš situacijos. Kitaip gi nebėgiotų tolimesnėse knygose. Įtampos ir netikėtumo buvo. Įkaitų drama pasibaigia anksčiau nei tikiesi ir tada galvoji, kad dar daug knygos liko ir kaip čia viskas bus įdomu.
Pabaiga man neįtinka, nes esu skeptikė. Netikiu, kad viskas gali taip baigtis, bet autorė vistiek yra iš tų, kurias visada skaitysiu jei tik į rankas pateks.
Oficialiai: Karštą vasaros vakarą Bostono patologinės anatomijos klinikos darbuotoja Mora Ailz, baigdama darbą, dar kartelį užsuka į šaltąją patalpą pasitikslinti, kurioje vietoje ant jaunos neatpažintos moters kūno ji buvo pastebėjusi tatuiruotę, ir… daug savo gyvenime mačiusią daktarę sukausto siaubas – apžiūrimo lavono akys staiga atsimerkia.
Atsigavusi moteris skubiai vežama į ligoninę, o ten nutinka sunkiai suvokiami dalykai…
Puslapių skaičius: 336
Knyga elektroninė.
Perskaityta 2014 02 02

2 thoughts on “600(20) Tess Gerritsen "Dingusios"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *