490(14) Jean-Christophe Grangé "Sielų miškas"

Jean-Christophe Grangé “Sielų miškas”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: didelis perskaitytų knygų bagažas turi tam tikrų trūkumų. Vis mažiau knygų, kurias galėčiau skaityti neatsitraukdama. Jau seniai neskaičiau per naktį. Todėl džiaugiuosi, kad Grange šį kartą suėdė didelę dalį manojo savaitgalio. Patinka man tas autorius (dažniausiai, nes “Limbų priesaiką” mečiau po keliolikos puslapių), labiausiai žavi pabaigos. Kaip sugeba jis viską išrutulioti, pakišti netikėtumų, apgauti.
Kartais man gaila, kad autorius nerašo serijinių knygų, su tais pačiais herojais. Kitais kartais aš tuo džiaugiuosi, nes kiekvienoje knygoje vis kažkas naujo, kitokie charakteriai, kitokie personažai. Šioje gi Žana (turi senmergės kompleksą) vaikosi monstriuką. Vaikosi Paryžiuje, vaikosi po visą Lotynų Ameriką.  Ir vardan ko? Pati nežino, bet skaityti smagu. Itin daug šlykštumo ir žiaurumų. Labai įstrigo detalė: dažnai vardinami prekės ženklai. Tai Prada bateliai, tai Lacoste marškinėliai, tai DKNY bliuskutė, tai dar kas. Užslėpta reklama, ar kaip čia? Kitose knygose nepastebėjau.
Beje, mieli ištikimi skaitytojai, šio įrašo apačioje rasite lentelę su elektroniniais knygynais, kuriuose galima įsigyti šią knygą. Raudona kaina yra didžiausia, žalia – mažiausia. Juokinga, bet tai sugalvojus pasirodė, kad būna keblumų, pvz., leidėjo parduotuvė neveikia, Humanito parduotuvėje neveikia paieška… Knygynus parinkau tokius, kurie šovė į galvą, populiariausius, tad vėliau ši lentelė laisvai gali keistis. Ateityje pridursiu ir informaciją apie elektronines knygas (yra tokia, ar ne). Kai tik sugalvosiu kaip gražiai pateikti. Ar naudinga?
OficialiaiVieną dieną Nantero aukščiausiojo teismo pareigūnė Žana ima įtarti, kad jos mylimasis Tomas jai neištikimas.Piktnaudžiaudama tarnybine padėtimi, ji įtaiso klausymosi įrangą Tomo psichoanalitiko kabinete – šitaip įgijusi galimybę klausytis jųdviejų pokalbių moteris viliasi sužinoti tiesą… Kiekvieną vakarą gaudama tos dienos įrašus, ji nejučia ima klausytis ir kitų pacientų seansų.Tačiau kartą Žana išgirsta psichoanalitiko ir paslaptingo pagyvenusio lankytojo, kalbančio su ispanišku akcentu, pašnekesį apie šio sūnaus autisto išgyvenamą siaubingą krizę, pasireiškiančią netgi potraukiu žudyti. Moteris kaipmat sumoja, kad vyriškio sūnus ir yra Paryžių šiurpinantis žudikas kanibalas…
Puslapių skaičius: 536
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 11 24
[table id=1 /]
1Kainos surinktos 2012 11 24
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta iš eurų.

9 thoughts on “490(14) Jean-Christophe Grangé "Sielų miškas"

  1. Tai va galima atsisiųsti originalą pigiau 🙂 Angliškai gal dar neišversta, bet šiai ketinu į lentelę įdėti anglišką variantą. Tiesiog palyginimui, o gal kam ir pravers.

  2. “Limbu priesaika” metete po keliu puslapiu? Tik ja pabaigiau, likau suzaveta, kaip ir visomis Grange knygomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *