355(28) James Rollins "Judo padermė"

James Rollins “Judo padermė”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: pamenate “Kaulų žemėlapį” su “O ne, tik ne tai?”. Čia ne ką geriau. Ir dar… Vienas veikėjas vadinamas tik trimis būdais: Monkas, plikis ir plikagalvis. Plikis ir plikagalvis beveik kiekviename sakinyje :). O pati istorija tokia vaikiškai fantastinė: švytintys žmonės, kanibalai, fosforiniai kalmarai, užkerėti krabai… O dar į pasakojimą įsipina Alzhaimeriu sergantis vieno veikėjo tėtis ir rankinuko iš rankų neišleidžianti mama. Vaikų darželis, ne kitaip. Beje, knyga labai įtraukianti ir įdomi. Nesigailiu nei 3Lt išleidusi, nei skaičiusi.
Oficialiai: Ši neįtikėtina istorija prasidėjo XIII amžiuje, kai žymusis viduramžių keliautojas Markas Polas susiruošė grįžti Europon iš Kinijos. Kelionė užtruko beveik ketverius metus, ir Venecijon sugrįžo tik pats Markas Polas bei jo tėvas. Visi kiti bendražygiai mirė susirgę siaubinga liga, laivus teko sudeginti…XXI amžiaus pradžioje iš Indijos vandenyno gelmių kyla šiurpus maras, grasinantis tapti pasauline pandemija. 
Išsiaiškinti Judo padermės kilmę, surasti priešnuodį gali tik specialus Sigma padalinys. Tyrimas prasidėjęs Venecijos kapavietėse, tęsiasi Artimųjų Rytų tvirtovėse, Angkor Vato šventyklose! 
Genetinis kodas, angelų kalba, virusų mutacijos – kiekvienas iš mūsų gali tapti Judu, kuris prieš numirdamas užkrės kitus Judo paderme…
Puslapių skaičius: 398
Knyga nuosava.
Perskaityta 2012 01 23

2 thoughts on “355(28) James Rollins "Judo padermė"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *