1290(86) Cristopher Brookmyre „Vienas beveik bjaurus rytas“

Cristopher Brookmyre „Vienas beveik bjaurus rytas“

Mano komentarai: Šitas kūrinys pribloškė šūdais ir vėmalais. Ir atsiprašau, jei aš su tokia įžanga irgi gluminu, bet knygoje tekėjo, smirdėjo ir… buvo truputį juokinga. Aš tikrai nei iš tų, kurias prajuokina tokio tipo juokeliai. Galiu juoktis iš labai skaudžių arba visai paprastų dalykų, bet tik ne iš pirstelėjimų. Tačiau šį kartą tikrai keletą kartų prunkštelėjau, nežinau, ką dėl to padarė autorius, bet kažką.

Šiaip čia detektyvas ir tai yra priežastis, kodėl skaičiau. Be to, kartais norisi atskiesti naujienas, ar ne? Ir kaip žanro rėmuose kūrinys nei labai blogas, nei labai geras. Kadangi daug dėmesio skiriama finansinėms-politinėms intrigoms, tai vietomis tikrai buvo nuobodoka. Viską gelbėjo toks gana žavus pagrindinis veikėjas – buvęs žurnalistas. Na toks tikras Džeimsas Bondas, kuris gali atlikti bondiškus triukus, kad gautų reikiamą dokumentą.

Reziumuojant pojūčius: juokiausi, šlykštėjausi, nuobodžiavau, buvau suintriguota, atlaidžiai stebėjau veikėjus ir visas nerealias peripetijas. Aprašymas teigia, kad čia lyg ir satyra, tad nusiteikit 🙂

Puslapių skaičius: 221
Knygos kilmė: pirkau
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygos žanras:  detektyvas

2 thoughts on “1290(86) Cristopher Brookmyre „Vienas beveik bjaurus rytas“

  1. Sveiki, nors ir nereguliariai, bet vistik pažiūriu Jūsų impresijas. Pastebėjau kad nustojote rašyti reitingus savo 3 balų sistemoje. Be reikalo. Tai buvo geras daiktas, jei 1 ar 2, tai man buvo signalas apžvalgos net neskaityti, ir tiesiog knyga išbraukiama iš interesų sąrašo.

    1. Matyt dėl to ir nebeverta rašyti reitingų. Nes 2 yra gera knyga, nesigailiu, kad skaičiau, yra kam rekomenduočiau, o kažkas net nebesidomi tuo ir praranda galimybę perskaityti knygą, kuri gal tik čiut čiut mažiau gera nei septynuos panašaus žanro kitos, bet vistiek geresnė už šimtą septynias kitas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *