Rudenio (būtent taip) nuotaikos

Mano kompiuteris visada mėgo rodyti ožius. Pvz., dabartinis jo kaprizas yra neįsijungti iš pirmo karto, kai yra to prašomas, bet neprijungtas prie elektros. O jei įsijungia – rodo įdomų laiką. Pvz., šiandien jam yra gūdūs 1601 metai. Na nieko, jei kartais esu apšaukiama ragana, vadinasi ir mano PC galima keliauti laiku.
O šiandien įsigijau  stiliaus nuodėmę – ugs (ar kaip ten) tipo batus. Pribloškė jų lengvumas ir patogumas. Ir px man madisčių nuomonės.
O vakar. Gi vakar gavau krūvą pirmų gimdienio dovanų. Tarp jų vienas iš šių daiktų.  Ajajaj, kaip gerai.
O šiandien… Pasivaikščiojom po partizanų parką Ukmergėje ir nusprendėm, kad nugi visai  gražu yra ant tos nabagės Lietuvos.
O mano mamos katinas ne tik pieną laką iš miniatiūrinio puodelio (Tik!). Tas puodelis dar stovi ant miniatiūrinės lėkštelės. Vat

4 thoughts on “Rudenio (būtent taip) nuotaikos”

  1. tai kad labai daug db mačiau su tais patogumais ir jaukumais vaikštinėja 🙂 teip kad žėk, gal net labai madinga db būsi :-)))

  2. Kaip tik nemadinga. Mama mane dar jauniklę išmokė, kad kai nešioja vienas, tai dar nemadinga. Kai nešioja penki – tai jau mada. Kai nešioja visi – tai jau išėję iš mados. Tad būsiu išėjusi iš mados. Bet aš gi visada kuriuosi savo skudurinės Mėjos stilių, tai labai neverksiu :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *