Raktiniai žodžiai ir vėl čia

Pusantrų metų jau nerašiau apie įdomiuosius raktinius žodžius, kurie atveda į šį blogą. O kažkada gi tai dariau reguliariai, nes pačiai buvo smagu pažiūrinėti kas ko ieško. Ojojojoj! Dedu filtrą analytcsui ir žiūriu kas gi čia įdomaus per tiek laiko nutiko?

Pirmiausia į akis man krenta:

kuri laika gali kuris laikas baigiasi salomeja” – kas ką kodėl baigėsi Salomėja ir vėl prasidėjo kodėl :). Kaži kas domina? Ar kurį laiką gali Salomėja? Čia žiūrint ką reikia galėti. Ar kurį laiką baigiasi Salomėja? Na maždaug jau taip trisdešimt metų, kaip baiginėjuosi. O gal, kuris laikas baigiasi Salomėja? Čia, kaip kuri era baigėsi karaliene?

Žiūrim toliau:

salomeja iš paslaptingo sąsiuvinio” – taip taip, pataikėte čia. Aš esu ta Salomėja iš paslaptingo sąsiuvinio. Žinau, vaikinai ir vyrai turi tokius, kur rašo visokius slaptus dienoraščius ir dėl manęs dūsauja.

Jums vis dar rūpi “knyga ar televizorius”, o aš atsakau – internetas!

Ir vis dar ieškote ” kam zmogui reikalingas darbas“. O aš maniau, kad visi žino – darbas reikalingas, kad galėtum susimokėti šildymo sąskaitas. Pas pietiečius šildymo sąskaitų nėra, tai ir dirba jie mažiau arba visai nedirba.

atvirukai su tekstu viduje” – šitas paieškos sakinys yra keiksmažodis. Kaip ir atvirukai su tekstu viduje. Baisiau tai tik plastmasinės gėlės.

Žiauriai dažnai ieškote ” kaip pagaminti voratinkli“. O tai už ką vorams algą mokam?

tiktai amoraliai, negarbingai gyvenančios moterys” – čia aš, čia aš! Nes, kaip gi kitaip tokia paieška atvestų pas mane? Google viską žino.

ar su visa virtuon apsipirkt i.herb” – jeigu čia klausimas, ar galima su VISA Virtuon apsipirkti iherb.com, tai patvirtinu – galima.

arbusis ismok buriuoti” – kad žinokit, Arbušis buriuot moka, esu įsitikinusi.

atrodo blogas gyvenimas” – tai blogas, ar tik atrodo? Mes su Etuku turim tokį pasakymą: “viskas blogai”. Bet abi juokiamės kai sakom. Bent jau aš.

“bene šaipaisi iš manęs” – šiaip tai dažniausiai šaipausi 🙂

ciniškai apie darbą gal nebedirba?” – gal ir nebedirba 🙂

ka reiskia dvitaskis ir skliausteliai”dvitaškis, skliausteliai.

kaip atleisti zmogui kuris tycia skaudina” – jei manęs klausi, tai net negalvoti apie atleidimą.

“kaip pakviesti mergina i lova” – mergina, gal einam į lovą? 🙂 Man tai suveikia. 🙂

“kaip pasalinti ryzus plaukus” – žirklėmis, skutimosi peiliukais, spec. kirpimo mašinėle, depiliaciniu kremu, vašku, lazeriu…

Kai kuriuos žodeliukus pasiliksiu sau, maža ką, gal vaikai skaito… Bet sugalvojat gi jūs ko google klaust!

 

One thought on “Raktiniai žodžiai ir vėl čia”

  1. Gėris ((: kartais atrodo kad žmonės tiesiog neturi su kuo pasikalbėti, nerandu kito paaiškinimo kodėl reik tokiais ilgais sakiniais ieškoti kažko… Ir aišku keisčiausia kad google vistiek randa ką jiems pasiūlyti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *