O kas jums trukdo?

Čia jau ilgą laiką su G. apie tai diskutuojam, o šiandien ir viename forume tokia kalba buvo, tai noriu paklausti.

O kas jums trukdo būti statybininkais, autoserviso mechanikais, valytojomis ir uždirbti daugiau negu “mokslus krimtusi” ofiso pelė?

Susimoka giminaitis už automobilio taisymą. Paskaičiuoja, kad mechanikai gavo apie 100 Lt už valandą ir burba. Oi oi, jie daugiau už mane uždirba. Tai mielas, giminaiti, o kas tau trukdo pačiam automobilį taisyt? Štai mano tėvas nelabai nori tą 100 Lt už valandą mokėt, tai sėdi išsiardęs variklį kiaurus savaitgalius tepaluotas. Sakysit, gi nieko ten nesuprantu? Nu tai, o serviso mechanikas tai jau gimė mokėdamas? Kaip aš sakau, gi kol žmogus kruta, tol dar gali išmokti. Kas trukdo? Ypač šiais laikais, kai daug informacijos galima rasti internetuose? Kai į profkę priims be didelių problemų. Tik eikit. Patys sau trukdot.

Buhalteris bamba, kad biurą remontavę darbininkai gauna daugiau algos už jį. Ir vėl klausiu. O tai kas trukdo eit ir remontuot kitų buhalterių kabinetus? Čia supratimo reikia dar mažiau nei automobilius taisant, visko galima išmokti per praktiką. Kas trukdo? Tingisi rankas teptis ane?

Dar daugiau visi bumba ant kokių politikų. Durni jie, suprantu. Ir algą gauna už dyką. Iš mūsų kišenės! Bet, o kas jums trukdo eiti į valdžią? Kažkokia ufonautė blondinė nusikaltėlė boba sugebėjo per labai trumpą laiko tarpą į seimą įlįst. Nu gerai, nebėra jos dabar ten, bo persistengė, bet nugi parodė, kad nereikia nei proto, nei grožio, visi gali eit į seimą. Tai ko neinat? Sako, kad ten dideles algas moka už dyką.

Pavyduliauja ir ne žemesnės grandies darbininkams. O tiems, kas darbo reikalais keliauja, arba yra žvaigždės ten visokios. Bet gi ir čia niekas netrukdo. Nėra tokių darbų, kuriems reiktų įgimtų savybių ar talento. Minėti dalykai tik labai palengvina kelią, bet nėra būtina sąlyga.

Mano mylimasis dažnai sako, kad esu jei norėčiau tai tapčiau milijoniere. Tik va viena bėda. Kai aš labai labai labai galvoju kam man tas milijonas, tai apima tingulys ir nuobodulys taip ir nesugalvojus. Gal aš kažkaip geriau jaučiuosi stresinėje situacijoje (“aaaaa, ryt paskutinė mokesčių mokėjimo diena, ką  daryt ką daryt!”). Tik, aišku, niekada to nepripažinsiu. Nėra kol kas motyvacijos būt milijoniere. Tai ir nebūnu. Bet ir nebambu, kad štai, o jis ji jie jos uždirba, turi! Nes ir man niekas netrukdo išskyrus mane pačią.

2 thoughts on “O kas jums trukdo?”

  1. Aš irgi vis prie progos pasiginčiju su tais bambančiais. Dar vienas iš tos serijos – kad statybininkai vien broką daro, o tiek uždirba – vai vai vai. Tai tinkuok pats, nu. Aha, neišeina lygiau… Arba ieškok gero statybininko. Kaip tai per brangu?

    O šiaip įdomus tas jausmas, kai supranti, kad išties pasiimt dalį to milijono tiesiog tingisi. Stengiuosi šį suvokimą sau laikyt, nes palaikys žmonės tingine. Nu bet tiesiog yra malonesnių veiklų nei pinigus kalt.

    Žodžiu, ačiū už įrašą – labai savas pasirodė.

  2. Citata: “Kažkokia ufonautė blondinė nusikaltėlė boba sugebėjo per labai trumpą laiko tarpą į seimą įlįst.”
    Blondinė, nusikaltėlė boba… Tiksliau apibūdinant nemačiau niekur. Nuoširdi pagarba Jums!
    O ir šiaip straipsnis labai patiko. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *