Nerašykit man žinučių feisbuke, pleeeeease

Mieli draugai, kolegos, partneriai, klientai, šiaip vienu ar kitu gyvenimo periodu sutikti žmonės,

prašau! Prašau, nerašykite man žinučių feisbuke. Žinučių, kuriose klausiate ar gavau sutartį, žinučių, kuriose pranešate, kad gavote prekę, žinučių, kuriose nurodote kur su kuo susitikti, žinučių, kuriose klausiate ar aš nenorėčiau susitikti, žinučių, kuriose…

Aš nepasakosiu, kad facebook yra blogis. Nei jis blogis, nei gėris, bet jis nėra elektroninis paštas.

Man feisbukas yra pramoga. Taip, turiu ir darbinių puslapių. Bet vistiek feisbukas man yra pramoga. Aš nepažadu ten skaityti žinučių, nepažadu atrašyti. Feisbukas man yra toks šūdspamio skylė, kur visi taškosi tuo, kas net netinka į asmeninius blogus. Šiukšlės. Dažniausiai aš ignoruoju visokius kvietimus į kažkur, todėl nustembu kai manęs po to klausia ar eisiu.

Mielieji, rašykit man laiškus. Laiškus aš skaitau telefone prieš miegą, paštą telefone skaitau kol įsijunginėja kompiuteris. Paštą aš skaitau jei išeinu ilgesniam laikui. Telefone. Telefone aš paštą pasitikrinu net per atostogas. Gmail (o ten sueina visi jums žinomi mano pašto adresai) pas mane niekada neuždaromas, o dar programėlė kampe praneša apie laiškus. Skaitau paštą, bet ne feisbuką. Feisbuką įsijungiu kai šūdmaliauju, bet nešūdmaliauju taip dažnai, kaip kad darau kitus dalykus.

Rašykit elektroniniu paštu. Nerašykit feisbuke. Ok, rašykit, bet ne daugiau nei “kaip gyveni, ką veiki”. Nerašykit ten nieko svarbaus, nerašykit jei laukiat atsakymo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *