Mintys, kurias užrašysiu…

Kodėl telefonas vakar iš dainų grojamų atsitiktine tvarka parinkinėjo normalias, o šiandien būtent tas, kurias įsirašiau per klaidą?
Už 140 lt prisipirkau rūbų, kurių beveik niekas nematys, nors man reikia džinsų ir sijono (Tikrai reikia).
Šiandien daviau interviu apie šeimos vertybes. Tipo kodėl gyvenus n metų susimetus prireikė susituokti? Nepatikėjo žurnalistė, kad norėjau pavardės gražios. Ir kad iškeičiau 12 raidžių pavardę į 4.
Kodėl nuėjus su vyru fotkintis tam pačiam straipsniui… Fotografui paklausus ” tai jūs čia vaidinsit darnią šeimą?” … Man labai juokinga buvo …
Dar iš tos pačios operos… Išpradžių liepė virtuvėje pozuot. Na niekaip natūraliai neišėjo… Sakau, sodinkit mus prie kompo, tai gal bus bent panašu į šeimą… Pasodino. Beveik įsijaučiau, Delfi horoskopus paskaičiau.
Internetas iš degalnės šiandien vėl neveikia… O mano Htc pats nusprendžia, kad kažkodėl kai, kuriuos žodžius rašys iš didžiosios raidės (sufleriai išjungti).
Kodėl automate (tokiam kur būna šokoladukai ir kitoks Š), įvairių rūšių sriubos išrikiuotos vienoje eilėje… Ir ta, kurios noriu kokia trečia. Tai ką, stovėt ir laukt, kol pirmas dvi nupirks? Ašku galima eit į Maxima, bet šalta ir toli. Galima eit šiaip pietaut, bet šalta ir gaila pinigų.
Katė šildo kojas. Teisingas gyvūnas.
Kita Katė guli ant radiatoriaus. Teisingas radiatorius. Gaila aš ten netelpu.

16 thoughts on “Mintys, kurias užrašysiu…”

  1. Salomėja Misė ( vyro pavardė Misius, nes visiems klausimas kyla)… Juk tai įdomiau nei Misienė, ane? Linksmiau gyvent…

  2. Nuostabu, kad esi viena iš tų šiuolaikinių moterų, kurios nebijo šiek tiek išsiskirti iš minios ir netapti -iene po vestuvių. Aš taip pat niekada nebūsiu kiaušinienė kažkokia. Būsiu tik -ė. Tačiau visos draugės ištekėjusios tapo -ienėm, kai klausdavau, kodėl nenori būti -ės, sakydavo ai… Nesuprantu.

  3. Viktorai,
    meilė buvo visada. Po vestuvių nei dingo, nei atsirado. Teisės vadintis šeima niekas nesuteikė ir niekas nebuvo prieš tai atėmęs. Šeima mes jau seniai iki vestuvių. Prieš bažnyčią mūsų santuoka ir dabar negalioja. O vyras į tą patį klausimą, kodėl sugalvojom ženytis irgi nerado atsakymo. Sako, nes nusibodo sakyt ‘mano draugė”. Aš gi sakiau Salomėja keistokas žmogelis…
    PinkCity, taip, aš saves -iene neįsivaizduoju.

  4. Ir tai idomus gyvenimas? Nesuprantu tuokiasi ir nezino del ko, vau gaus pavarde. Keista girdeti tokias nesamones 😉 Gal vaika pries tai turejot, del to cia ir kelet vestuves?

  5. O tai ką gyvenimo idomumas priklauso nuo vestuvių? Aš žinau, kad su tuo žmogum nugyvensiu gyvenimą, tam nereikėjo tuoktis… Bet va susituokėm:) Padarėm draugam vakarėlį… Šokom visą naktį.. Man net pasidarė įdomu ar yra skaitytojų, kurie gali atsakyt kodėl kažkada tuokėsi, arba gyvena susimetę??? O vaikų planuose nebuvo nei prieš tai nei po to.. Bet čia jau turbūt atskira tema.

  6. O koks skirtumas? Ten ne apie mus straipsnis, o apie šeimos vertybes Lietuvoje. Mes tik vieni iš respondentų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *