Mano kompiuteriai

Turiu tokius du. Ketvirtus metus  bebaigiantį Dell, kuris gedo milijoną kartų, bet vis dar yra geresnis negu aš išgalėčiau nusipirkti dabar, tarkime paskyrusi tam kokius 1800. Tas kompiuteris yra su “Windows 7” ir pažįstu jį kaip nuluptą. Ką darant užsiožiuos, ir kiek laiko reikės palaukti kol baigs. Net pradėjau su juo bendrauti, kaip su kokiu gyvūnėliu. Oi tu ant ribos, tai gal aš tavęs nesivešiu, bet tu čia vienas irgi neliūdėk…

Dar vienas Aceris, kuriuo dabar rašau. Priskiriamas netbukų kategorijai. Ir jo viduje Linux. Ubuntu. Nors aš nesibaidau šios operacinės sistemos, bet dažnai jaučiuosi durna. Nes kartais nesuprantu ko jis iš manęs nori, o jis nesupranta ko noriu aš. Todėl, pvz., dabar rašau naudodama naršyklę Firefox. Man tai yra smūgis į pilvą. Ir skaudus.

O kitas aparatas tai Androidinis. Su juo irgi dažnai nesusikalbu. Pvz., kai išjungiu GSMinį internetą ir kada nors noriu jį vėl įsijungti – nulis reakcijos. O išjungti tenka. nes nors ir viską viską kas gali naudoti internetą atjungiu – jis vistiek ten kažką veikia be mano žinios. Tenka perkrauti telefoną. O tas trunka kokias 5 minutes.

Už klaidas nepykit. Spelčekeris neįjungtas 🙂

6 thoughts on “Mano kompiuteriai”

 1. Interneto išjungimas: Nustatymai>Belaidžiai tinklai>Mobilieji tinklai> duomenys įjungti/išjungti. Psio.

 2. Ką tu čia pasakei? Gal įsigilink į tai ką norėjau pasakyti. Nes iš mano žodžių lyg ir turėtų būti aišku, kad žinau kur įjungti ir kur išjungti.Beje maniškiame telefone tai galima padaryti greičiau – spustelėjus power mygtuką ir pasirinkus iš meniu, arba ant trečio darbalaukio paspaudus mobilaus interneto įjungimo-išjungimo ikonkę. Bet daina ne apie tai.

 3. Duomenys ir nesiunčiami t.y, Jūsų apmokamas interneto duomenų srautas nešvaistomas. Niekas nieko be tavo žinios nedaro. Gal norėjai pasakyti – kaip naršyklės programą išjungti?

 4. Oi naršyklės langas įsijungia vienu tapštelėjimu iš pirmojo darbalauko :). Tokia didelė O raidė. Ką tamstai manualo reikia?
  Daugelis Androido vartotojų žino (paskaitykit internetą, ar ką), kad dažnai duomenys yra siuntinėjami šia ten, nors lyg ir viskas yra išjungta. Bet aš net ir ne apie tai kalbėjau. Neturiu gi teisintis koldėl mėgstu mobilų internetą laikyti išjungtą ir naudotis tik Wi-Fi. Na ir kartais prireikia man to mobilaus interneto, nes Wifius ne visur gi. Kodėl man jo prisireikia aš irgi neketinu aiškintis. Aš net neprašau gamintojo aiškintis kodėl įjungimas/išjungimas veikia lievai, nes pati pirkau Androidinį telefoną puikiai žinodama, kad googliniai dalykiai dažniausiai būna nedadielkės.
  O tamstos komentarai visada labai pamokantys. Tik aš vis tas padangas prisimenu, tai labai domėn neimu.

 5. Pacientas pasitaikė labai nervingas. Niekas tavęs nieko neprašo aiškintis – nei dėl mobilaus interneto, nei dėl WiFi, nei dėl galimos seksualinės pakraipos. Atsipalaiduok, autoriaus puikia atmintimi ir įgimtu genialumu nuosavame bloge niekas neabejoja.
  Paklausei – pasakiau, ką manau ar žinau. Pas mane veikia teisingai. Sukramtyk kaip nors arba išspjauk.
  Nepereikime į asmeniškumus ir kitus nusišnekėjimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *