Lyg ir apie šmutkes

Jau senokai pastebiu tokį žodį – polyvore. Tai šen, tai ten, kur virtualioje erdvėje kalba apie rūbus. Na tai man aišku reikia bent jau pašniukštinėti, nes šiaip jau reikia žinoti kas pasauliuose ant bangos. Iš pirmo žvilgsnio matau, kad ten galima susikurti aprangos derinius iš siūlomų daikčiukų, o taip pat jais dalintis su draugais ir žinoma, nusipirkti, nes kiekvienas daikčiukas nuves į parduotuvę.

Tai, kad iki galo pažiūrėčiau kaip čia kas veikia, susidėliojau šios dienos savo aprangą. Na vizualų vaizdą, nes gi tiksliai nei tokių batų, nei suknelės, nei tuo labiau rankinės neradau. Tai rinkausi kas panašiausia stiliumi ir spalva, nors mano suknelė ir striukė tai tikrai gražesni. Gal ir nieko visai čia šiandien rėdžiausi. Va.

unnamed

Deja, yra tas mažytis “bet”. Kadangi esu “plius size” mergina, tai veidrodis viską truputį kitaip rodo :). Nors linksmoji dalis, kad šio derinio kaina – 4224Lt, kai tik tašė yra fainesnė už tą, kurią aš turiu, nors manoji odinė, o ši tik  “Made from a leather-look fabric” 🙂

 

O pagrindinė įrašo mintis, kad vistiek neatrodai taip šauniai, kaip žurnaluose, ar kokiam polivore sudarytame derinyje, net jei turi beveik tokius pat daiktus. Mano daiktai gražesni ir su jais sau gražiai atrodau, bet vistiek derinys kompiuteryje glamūriškesnis ir labiau traukia akį :/ Nors ir negyvas.

2 thoughts on “Lyg ir apie šmutkes”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *