Kodėl man nepatinka internetiniai filmukai?

A? Tai kodėl?
Kokie filmukai? Na tie, à la (na Audriau, gerai parašiau šį žodį? Patenkintas?) jūtūbiniai. Jaunasis mano kolega kažkada užkluptas su tais jūtūžkėm tarė “o tai jau kiti nežiūri? Pereikit per leidyklą, kas antras bus atsidaręs”.
Iš tiesų, tai aš juo tikiu. Filmukų populiarumą įrodo tai, kad bent kartą per dieną juos rasime Nežinau.lt įraše. Šiaip daugelis blogerių savo mintis iliustruoja filmukais. Mano labai mylimas tinklaraštininkas apskritai, rašo išskirtinai, apie filmukus. Ir tai vienintelis blogas, kuriame aš bent kas trečią visgi pasižiūriu. Kitur tik skaitau tekstą tarp vaizdelių :).
Vaizdelių mada užsikrėtė ir naujienų portalai. Delfyje, L.ryte jau daugelio naujienų neperskaitysi tiesiog šiaip sau. Nori sužinot – žiūrėk. Pasakytum, kad geriau vieną kartą pamatyt, nei šimtus perskaityt? O aš nesutinku.
Mane erzina priverstinis žiūrėjimas. Jei aš turėčiau du monitorius, kur antrame pasileisčiau filmuką, kaip foną gal ir gerai būtų. Tada galėčiau viena akim žiūrėt, kita skaityt kitą naujieną, gal parašyt porą sakinių. Padėt dvitaškį ir sklaustelį įkiriam Skypo lange.
Žinoma, galima žiūrėt kur ekrano kamputyje ar su spec. programom, bet kam man tas vargas?
Jei kas paštu ar per pokalbių programą, man palinkina į jūtūbę, žinokit tik 1 iš 7 kartų aš pažiūriu. Ir dažniausiai tik pradžią. Nes nusibosta. Nes nemėgstu sėdėt ir spoksot į ekraną. O jei dar internetas prastas ir ilgai laukt reikia, mano susidomėjimas visiškai nuslopsta.
Žinau, kad tai kartais būna greitas būdas parodyt, kokia daina patinka… Neseniai darbe žiūrėjom lietuvišką “Baubą”. Priskyrėm personažams kolegas. Tačiau, tai vienkartiniai atvejai.
Nenormali gal aš? Bet labai nemėgstu internetinių filmukų.

17 thoughts on “Kodėl man nepatinka internetiniai filmukai?”

 1. Jei Tu nenormali, tada ir aš nenormali. O dvi nenormalios vienoj vietoj būti negali. Mes abi normalios, o tie-visi-likę — eee… eee… irgi.
  Aš vos prisiverčiu žiūrėti filmą…

 2. Ok, reiškias aš iš jūsų pusės žiūrint turėčiau būt “paplaukus”. 🙂 Mėgstu žiūrėti klipukus. Viena mano draugė mėgsta žiūrėti komikų pasirodymus, tai pastoviai man perliukus persiunčia. Va ir dabar ką tik baigiau žiūrėti George Carlin pasisakymą. Ir šiaip mėgstu mokomuosius, informacinius klipukus žiūrėti, labiau suprantu nei skaitydama.
  Tačiau dėl Delfi tai pritariu. Kartais tikrai nesinori žiūrėti į min reportažo apie apie kokią avariją, kai normaliai galėtų būti parašytas trumpas paragrafas, permeti akim ir viską supranti.

 3. O aš nusprendžiau, kad nebedėsiu video nei į blogą, nei šiaip kur internete. Jei filmuoji su HD video kamera, o paskui spaudi iki 320X240 rezoliucijos, tai praktiškai verti žmones žiūrėti į nufilmuotą vaizdą tarsi pro rakto skylutę.

 4. o tu manai, kad aš mėgstu? che, che, tai tiesiog tokia priemonė kitiems parodyt. o pats aš visada žiūriu fulskrynu + normalia kokybe, po to jau surandu online ir dedu įrašą 🙂
  ačiū už mylimą!

 5. Žiauriai nemėgstu 🙂 nesuprantu kaip mano vaikinas įsijungia tą youtubę ir juokias juokias juokias. Turbūt valandų valandom galėtų ten prasedėt :/

 6. aš irgi dažniausiai nuignoruoju kai kas linką į youtube duoda. bet būna kartais savarankiškai užsikabliuoju pvz žiūrėdama visus Weird Al Yankovic klipus ((: mamama-maaai bologna. Pažiūrėkit [;

 7. a, pamiršau – del delfi video reportažų tai tikrai nervuoja mane taip pat. tingi rašyt, tai iškepa belekokį vidiaką

 8. Shiny, tai ir aš taip pat sugalvoju, kokius Prodigy žiūrėt. Ar Messer Chups, ar dar ką. Tiesiog būtent tada ir būna mano užsiėmimas toks:) Filmukų žiūrėjimas. O jei skaitau, kokį blogą, tai filmuko žiūrėjimas man į šį procesą (skaitymo) neįsiskaičiuoja:). Oi turbūt niekas neišpainios ką čia parašiau.

 9. Labai priestaringos mintys man sukilo perskaicius sita irasa. Viena vertus pamaniau: jeigu jau neturi laiko zvilgteleti filmuka, kur viskas dazniausiai per kelias minutes parodoma, tai ar turesi laiko skaityti naujienas, kurios daznai visiskai neidomiai parasytos. Be to, juk ir dvieju straipsniu vienu kartu skaityti beveik neimanoma… Kita vertus labai pritariu minciai apie priverstini ziurejima – nemegstu ir as tu linku i youtuba, kuriuos gaves buni tarsi ipareigotas parasyti “Jo, ziauriai geras!”.

 10. Monika,
  Dėl prieštaringumo. Skaitydama naujieną aš galiu greit persimet į kitą puslapį. Tam nereikia spaust pauzės, o ausyse niekas nežyzia. Ar atrašyt žinutę ar dar ką. O žiūrėdama, tada turiu spaudinėt pauzę, jei uždarau netyčia ir vėl laukt kol užsikraus. Be to aš moku greitai skaityti. Tai delfio vidutinio ilgio naujieną tikrai greičiau perskaitau nei reportažą peržiūriu.

 11. KaVeikti, tai gi šeštadienis. Skaitau viską telefone, nes na kam man kompas savaitgalį nuo ryto? Bet po tavo komentaro truputį nustūmiau brangųjį nuo pc. Patiko tas filmukas. Tiesiog, tavo rekomendacijomis aš pasitikiu. O štai daugelio ne. Pvz., jaunėlio darbe. Jis kaišioja ne gurmaniškus filmukus… Taigi apskritai paėmus jų vistiek nemėgstu.

 12. O aš rašiau tau 5dienio naktį 😉 ir iš vis dar nepriprantu naudotis internetu telefone- senamadiška mat aš šiuo atžvilgiu.
  Malonu, kad mano rekomendacija pasitikėjai, ir kad pelnytai 😉

 13. įdomu. Ir vėl stebiuos. Aš irgi Salomėja, nemėgstanti internetinių filmukų. O visi tik šaukia ant manęs, kad esu nenormali. Pasirodo, ne tik aš. 🙂 užtad taip miela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *